Aaron Gordon ze WSADEM ROKU?!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
You Tube

Starcie pomiędzy Phoenix Suns i Denver Nuggets było najlepszym, co nas spotkało w trakcie świątecznego grania. Poza samym przebiegiem rywalizacji, był jeszcze TEN wsad Aarona Gordona. 

To był moment spotkania, w którym Denver Nuggets prowadzili jednym punktem, a do końca dogrywki pozostało kilkadziesiąt sekund. Aaron Gordon miał piłkę w rękach, więc w gruncie rzeczy mógł “zjeść” kilka sekund i oddać pomarańczową w ręce kogoś, kto dobrze to wszystko rozegra. Zamiast tego Gordon pobiegł pod sam kosz i wsadził piłkę nad stojącym pod obręczą Landry Shametem. Ten próbował wymusić faul w ataku. Początkowo właśnie taką sędziowie podjęli decyzję. 

Zobacz także: 51 punktów w kwarcie Mavs!

Potem jednak postanowili sprawdzić całą sytuację na powtórce. Okazało się, że Shamet był źle ustawiony i punkty zostały zdobyte prawidłowo. Wsad automatycznie stał się kandydatem do jednego z najlepszych, jakie oglądaliśmy w dotychczasowych meczach sezonu regularnego. Gordon skończył mecz z dorobkiem 28 punktów i w kluczowym momencie spotkania podjął naprawdę odważną decyzję, która ostatecznie mu się opłaciła. Zobaczcie, jak frunął nad Shametem. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes