Beal poważnie rozważa “prośbę o transfer”!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Dla kibiców Washington Wizards to bardzo niepokojące doniesienia. Najwyraźniej Bradley Beal nie jest usatysfakcjonowany rozwojem sytuacji w DC i rozważa, czy nie lepiej byłoby zespół opuścić.


W ostatnich dniach zespół z Waszyngtonu potwierdził zatrudnienie na stanowisku pierwszego trenera Wesa Unsleda Jr’a, czyli jednego z najbardziej promowanych w ostatnim czasie asystentów. Zespół miał dobrą końcówkę poprzedniego sezonu, ale koniec końców odpadł z rywalizacji w pierwszej rundzie play-offów ulegając Philadelphii 76ers 1-4. Przypuszczano, że Bradley Beal i Russell Westbrook spróbują raz jeszcze. 


Ostatnie doniesienia podpowiadają jednak coś innego. Jake Fischer z Bleacher Report przedstawił informację, jakoby Beal rozważał, czy nie poprosić Wizards o transfer. Ten wątek pojawiał się wielokrotnie na przestrzeni ostatnich kilku lat, lecz nie doczekaliśmy się żadnych konkretów. Czy tym razem będzie podobnie? Beal nie pojechał na Igrzyska Olimpijskie, ponieważ został wykluczone przez protokół COVID-19. Ma więc sporo czasu na rozmyślanie. 


Zobacz także: Francuzi lepsi od Amerykanów!


Rzekomo Brad ma podjąć decyzję przed draftem NBA, czyli przed 29 lipca. To pozwoliłoby Wizards określić, jak mają podejść do sprawy swojej przyszłości. Konieczność wytransferowania swojego najlepszego zawodnika najprawdopodobniej oznaczałaby przebudowę. Rzekomo na liście życzeń Brada znalazłyby się ekipy z Bostonu, San Francisco, Miami czy Filadelfii. W obozie Warriors Stephen Curry i Klay Thompson mieli namawiać zarząd na rozważenie transferu za Beala. 


GSW byliby gotowi poświęcić za gracza 7 oraz 14 wybór tegorocznego draftu, ale taki pakiet zapewne by Wizards nie usatysfakcjonował. Niewykluczone zatem, że przed nami bardzo interesującą transferowa saga. Wszystko zależy od tego, jaką Beal podejmie decyzje.


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
pewniaczki