Ben Simmons znów kontuzjowany!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Ben Simmons znów wypada z gry. Rozgrywający Brooklyn Nets ma problemy zdrowotne. U Australijczyka zdiagnozowano podrażnienie nerwu w lewej części jego ciała…

Koszykarz całkiem dobrze rozpoczął sezon 2023/24 i w sześciu meczach tego sezonu notował 6,5 punktu, 7,9 zbiórki, 7,5 asysty oraz 1,6 przechwytu, trafiając 52,8% rzutów z gry. O ile te statystyki nie są rewelacyjne, tak trzeba wspomnieć o tym, że bardzo udanie otwierał kolegom drogę do kosza. Simmons był bardzo dobrze wykorzystywany przede wszystkim w kontratakach - Nets są bowiem w czołówce jeśli chodzi o punkty zdobywane w ten sposób.


27-latek w ostatnich latach miał wiele problemów zdrowotnych. W sezonie 2021/22 musiał mierzyć się z urazami kręgosłupa i przeszedł nawet operację. W kampanii 2022/23 doskwierały mu natomiast bóle kolana.


Ben nie wystąpił już w ostatnich kilku meczach drużyny z Brooklynu, a w protokole wpisano mu „uraz biodra”. Teraz okazuje się, że sprawa może być poważniejsza, a Nets tak naprawdę nie wiedzą, kiedy wróci do gry.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes