Brooklyn Nets szykują zmiany w składzie!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Dla doświadczonego Paula Millsapa to koniec przygody na Brooklynie. Klub porozumiał się z zawodnikiem i będzie obecnie pracował nad znalezieniem mu nowego miejsca.

Koszykarz szuka klubu, w którym otrzyma większą rolę, aniżeli w Nets. 36-latek uważa bowiem, że wciąż może być solidnym wzmocnieniem wielu ekip. Na Brooklynie z kolei wystąpił w zaledwie dwóch z 17 ostatnich meczów. Łącznie w tych rozgrywkach wybiegł na parkiet 24 razy i zapisywał na swoim koncie najniższe w karierze 3,4 punktu.


Czterokrotny uczestnik meczu gwiazd związał się z Nets tego lata rocznym konkraktem opiewającym na 2,6 miliona dolarów. Okazuje się, że podczas wolnej agentury bardzo zabiegały o niego takie ekipy, jak Chicago Bulls i Golden State Warriors. Niewykluczone więc, że dołączy właśnie do jednej z tych dwóch ekip.


Początkowo zakładano, że ligowy weteran otrzyma większą rolę w ataku drużyny. Plan zespół nieoczekiwany powrót do gry LaMarcusa Aldridge’a, który spędza na parkiecie średnio 23 minuty. Dlatego też klub będzie się starał pozyskać innego zawodnika w ramach wymiany, który będzie solidnym wzmocnieniem rotacji.


Nets są obecnie na trzecim miejscu w konferencji Wschodniej z 28 zwycięstwami i 16 przegranymi. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes