Bucks - Nets. O serii przesądzi jeden zawodnik?

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Przed nami początek półfinałów wschodniej konferencji. Rozpoczniemy je serią pomiędzy Milwaukee Bucks i Brooklyn Nets. Niewykluczone, że główną rolę odegra… Brook Lopez.


BROOKLYN NETS - MILWAUKEE BUCKS, godz. 1:30


KURSY NA ZWYCIĘSTWO W PIERWSZYM MECZU:


Brooklyn Nets 1.55 / Milwaukee Bucks 2.50


KURSY NA ZWYCIĘSTWO W SERII:


Brooklyn Nets 1.50 / Milwaukee Bucks 2.60


Michał Kajzerek: Dlaczego Brooklyn Nets są faworytem? Przez swoje ofensywne trio - James Harden, Kevin Durant i Kyrie Irving. Wszelkie braki w obronie, Nets nadrabiają faktem, że mają w swoim składzie trzech wybitnie utalentowanych ofensywnie zawodników. Naturalne jest zatem to, że przewaga Milwaukee Bucks leży w defensywie, bowiem oni zaś mają w swojej rotacji trzech zawodników, którzy na trójkę z Brooklynu mają odpowiedź w obronie - Jrue Holiday przykryje Irvinga, Khirs Middleton zajmie się Hardenem, natomiast Antetokounmpo spróbuje wybić ze swojego rytmu Duranta. Kurs na to, że Giannis zatrzyma KD maksymalnie na 28 punktach to ciekawe 2.00. Interesujący z całą pewnością jest kurs na to, że któraś z drużyn wygra różnicą 5 lub mniej punktów - 3.20. Ale… kluczowym zawodnikiem tej serii może być Brook Lopez, który był elementem zaskoczenia Bucks w serii z Miami Heat. Jeśli defensywa Nets nie znajdzie w środku odpowiedzi na świetnie radzącego sobie plecami do kosza Lopeza, ten może zdominować strefę podkoszową i w ten sposób zapewnić Bucks przewagę. Przed nami fascynująca rywalizacja, bo trenerzy na pewno spróbują się nawzajem przechytrzyć.

BY ZAGRAĆ Z NAMI WEJDŹ NA STRONĘ PZBUK POPRZEZ TEN LINK! I ZAREJESTRUJ KONTO WPISUJĄC WE WSKAZANYM MIEJSCU KOD „MVP”

Z kodem MVP nowi gracze otrzymują pierwszy darmowy zakład 20 PLN oraz cashback do 500 PLN za pierwszy przegrany zakład. Nie ma co dyskutować - NAPRAWDĘ WARTO!


Piotr Jankowski: Milwaukee Bucks, którzy mieli się męczyć w długiej serii z Miami Heat (ba, nawet uważałem, że to Heat będą na ich miejscu!), wygrali ją w czterech meczach. Giannis i spółka wyglądali jak kompletny zespół. Jrue Holiday udowodnił, że jest jednym z najlepszych obrońców w lidze, Middleton rzucał jak natchniony, a Grek… po prostu grał to, do czego nas przyzwyczajał w wielu sezonach zasadniczych. Wystawiłem piękną laurkę Bucks, ale… No właśnie. Grają z Brooklyn Nets, którzy wyeliminowali słabych w tym sezonie Boston Celtics. Widziałem trzy mecze tej serii i byłem pełen podziwu dla ich spokoju w grze, gdy tylko na parkiecie przebywał James Harden. Faworyzuję w tej serii ekipę z Brooklynu, ale szczerze mówiąc - nic mnie nie zdziwi. Dużo będzie zależało od tego czy Nets znajdą sposób na zatrzymanie Giannisa Antetokounmpo. Jeśli nie dadzą mu za dużo miejsca blisko kosza - mogą tę serię wygrać bardzo pewnie. Ale to wcale nie jest takie proste… Pod kątem bukmacherskim, w tej serii będzie warto grać overy punktowe. Nets ze swoim big3 na parkiecie mają ogromną moc w ofensywie, a Bucks także lubią zdobywać dużo punktów. Nets 4-2 Bucks.

ZAPRASZAMY NA FEJSOWĄ GRUPĘ MVP X PEWNIACZKI. TAM CODZIENNIE NA TEMAT KOSZYKÓWKI NBA, A TAKŻE CIEKAWE KURSY NA TO, CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ. BRAKUJE TYLKO CIEBIE.


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
pewniaczki