Bucks znaleźli sposób na Nets?

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Przed nami czwarte starcie serii pomiędzy ekipami z Brooklynu i Milwuakee. W poprzednim spotkaniu Bucks udało się odpowiedzieć na przewagę rywala i stoją przed szansą doprowadzenia w serii do remisu. 


MILWAUKEE BUCKS - BROOKLYN NETS (1-2), godz. 21:00


KURS NA ZWYCIĘSTWO W SERII:


Bucks 3.95 / Nets 1.25


KURS NA ZWYCIĘSTWO W MECZU:


Bucks 2.15 / Nets 1.74

BY ZAGRAĆ Z NAMI WEJDŹ NA STRONĘ PZBUK POPRZEZ TEN LINK! I ZAREJESTRUJ KONTO WPISUJĄC WE WSKAZANYM MIEJSCU KOD „MVP”

Z kodem MVP nowi gracze otrzymują pierwszy darmowy zakład 20 PLN oraz cashback do 500 PLN za pierwszy przegrany zakład. Nie ma co dyskutować - NAPRAWDĘ WARTO!


Michał Kajzerek: Ofensywna siła Kevina Duranta oraz Kyriego Irvinga została w meczu numer trzy skutecznie zneutralizowana. Milwaukee Bucks mają w swoich szeregach naprawdę dobrych defensorów i to oni od początku mieli dyktować warunki w tej rywalizacji. Jednak Brooklyn Nets, pomimo utraty Jamesa Hardena na początku serii, znakomicie organizowali swój atak wychodząc na prowadzenie 2-0. Ostatni mecz pomiędzy ekipami był niczym dobra rywalizacja z lat 90, gdy starcia w play-offach wygrywało się przede wszystkim dzięki szczelnej obronie. 


Kurs 2.15 na zwycięstwo Bucks z pewnością jest warty rozważenia. Można odnieść wrażenie, że trener Mike Budenholzer znalazł sposób na swojego rywala. Biorąc pod uwagę wynik ostatniego meczu pomiędzy tymi ekipami, interesujący może Wam się wydać także kurs na to, że w spotkaniu łącznie nie padnie więcej niż 216 punktów - 3.70. Spodziewalibyśmy się zaciętego spotkania, które może zostać rozstrzygnięte w końcówce - Bucks grają u siebie i łatwo się ofensywnej sile rywala nie poddadzą. 3.00 kurs na to, że któraś z ekip wygra różnicą 5 lub mniej punktów. 

Piotr Jankowski: W dzisiejszym meczu zabraknie Jamesa Hardena i myślę, że to spora szansa dla Bucks, aby wyrównać tę serię. Grają na własnym parkiecie i są po naprawdę cennym zwycięstwie. Nie będzie jednak o to łatwo, bowiem Nets trzeci mecz zagrali po prostu słabo. Moim zdaniem w tej serii takie spotkanie im się już nie przytrafi i mocno faworyzuję w tym meczu Nets. Dlatego kurs 1.74 na zwycięstwo ekipy z Brooklynu jest bardzo kuszący i możliwy.


ZAPRASZAMY NA FEJSOWĄ GRUPĘ MVP X PEWNIACZKI. TAM CODZIENNIE NA TEMAT KOSZYKÓWKI NBA, A TAKŻE CIEKAWE KURSY NA TO, CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ. BRAKUJE TYLKO CIEBIE.


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes