Celtics rozglądają się za nowym trenerem

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Spore zmiany szykują się w TD Garden. Po odejściu Generalnego Mangera i przejęciu tego stanowiska przez dotychczasowego trenera - Brada Stevensa, zespół rozgląda się za nowym szkoleniowcem.

Jak informuje Adrian Wojnarowski, Stevens poprosił swoich szefów o zgodę na przeprowadzenie rozmów z kilkoma obecnymi asystentami trenerów zespołów NBA. Jednym z głównych kandydatów do objęcia posady pierwszego trenera ma być Chauncey Billups. Przed laty rozgrywający odpowiadał za zapewnianie zespołowi punktów. Swój pierwszy sezon na parkietach najlepszej ligi świata rozegrał właśnie w barwach ekipy z Bostonu.


Oprócz asystenta trenera Los Angeles Clippers, wśród kandydatów do objęcia tego stanowiska mają być: Darvin Ham (Milwaukee Bucks), Charles Lee (Milwaukee Bucks), Jamahl Mosley (Dallas Mavericks) czy Ime Udoka. Poza Mosleyem, każdy z asystentów wciąż pracuje - ich zespoły awansowały do drugiej rundy Play-Offów. 


To nie będą jedyne zmiany w Bostonie. Coraz głośniej mówi się o tym, że zespół ma opuścić Kemba Walker. Rozgrywający nie spełnił oczekiwań, dlatego zadaniem Brada Stevensa będzie znaleźć mu nowe miejsce, a zarazem pozyskać gracza, który wniósłby sporo do gry drużyny. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
pewniaczki