“Czemu pytają tego idiotę o zdanie?”

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Getty Images

Dość niespodziewanie, LeBron James i Kevin Durant postanowili dołożyć swoje trzy grosze w dyskusji na temat Shaquille’a O’Neala i Charlesa Barkleya. Panowie nie cieszą się ostatnio dobrą opinią. 


Czarę goryczy przelały słowa Shaquille’a O’Neala do Donovana Mitchella, które przytoczyliśmy wczoraj. W opinii wielu - Shaq zamiast konstruktywnej krytyki i wyjaśnienia Donovanowi swojego stanowiska, postanowił go po prostu zhejtować. Podobnego zdania są również gwiazdy Los Angeles Lakers oraz Brooklyn Nets. Zarówno LeBron James, jak i Kevin Durant odnieśli się do ostatnich komentarzy gadających głów “Inside The NBA” w instagramowej dyskusji. 


– Te stare pryki powinni się cieszyć emeryturą – napisał KD. – Chłopaki mają trenerów, z którymi pracują każdego dnia, lol. [...] Nie mam pojęcia dlaczego cały czas pytają tego idiotę [Chucka] o zdanie… - dodał.

– Jest pewna różnica w konstruktywnej krytyce, a takim miękkim hejtowaniu – twierdzi. – Znam to z autopsji, zazwyczaj był to po prostu hejt. Da się to usłyszeć w tym, co mówią [Shaq i Chuck] – dodał James.


W ostatnich dniach podobnych opinii na temat pracy O’Neala oraz Barkleya słychać znacznie więcej. Najwyraźniej coraz większe grono osób ze środowiska NBA ma dość sposobu, w jaki panowie prowadzą dyskusje. Zarzuca im się brak analitycznego spojrzenia i nastawienie głównie na rozrywkę. W gruncie rzeczy funkcjonują w ten sposób od kilku dobrych lat. Niewykluczone, że ostatnie spadki oglądalności zmusiły TNT do pobudzenia widzów właśnie takimi kontrowersjami. 


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3