Na co Czechów stać w starciu z USA?

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
FIBA.com

Bez cienia wątpliwości to podopieczni Gregga Popovicha rozpoczną ten mecz w roli mocnego faworyta, ale nie powinni lekceważyć doświadczenia Czechów, którzy na pewno wyjdą dodatkowo zmotywowani. 


USA - CZECHY, godz. 14:00


KURS NA ZWYCIĘSTWO W MECZU:


1.01 / 16.00


Czesi na początek turnieju pokonali dość łatwo Iran, ale już w kolejnej rywalizacji musieli uznać wyższość reprezentacji Francji. Grają bardzo ambitnie i nie da się im odmówić ogromnego zaangażowania, lecz od początku przypuszczaliśmy, że z zespołami pokroju Francji i Stanów Zjednoczonych zabraknie im argumentów. Liderami tej drużyny są Tomas Satoransky, Patrik Auda oraz Jan Vesely. To na tej trójce opiera się siła naszych sąsiadów i jeśli ktoś miałby Amerykanom zagrozić, to właśnie jeden z tych graczy. Defensywa USA powinna jednak zwrócić także uwagę na Ondreja Balvína, który rzucił Francuzom 8/11 z gry. Tamten mecz Czesi przegrali jednak 20-punktową różnicą i niewykluczone, że podobnie będzie w starciu z Amerykanami. 

ZAGRAJ Z NAMI WEJDŹ NA STRONĘ PZBUK POPRZEZ TEN LINK! I ZAREJESTRUJ KONTO WPISUJĄC WE WSKAZANYM MIEJSCU KOD „MVP”

Z kodem MVP nowi gracze otrzymują pierwszy darmowy zakład 20 PLN oraz cashback do 500 PLN za pierwszy przegrany zakład. Nie ma co dyskutować - NAPRAWDĘ WARTO!


Obstawianie zwycięstwa reprezentacji Czech jest tylko dla tych, którzy nie mają absolutnie nic do stracenia, lecz jest więcej ciekawych propozycji dotyczących tego spotkania. Kurs 5.75 na to, że któraś z drużyn wygra różnicą 16-20 punktów. Myślimy tu o Amerykanach, których bez wątpienia stać na zbudowanie takiej przewagi. Gracze Gregga Popovicha mogą zdobyć około 100 punktów, Czechów stać na to, by zdobyć 80. Suma punktów tego meczu może więc oscylować w granicach 180 oczek. Kurs 2.25, że spotkanie zakończy się z sumą punktów poniżej wspomnianej granicy. Kurs dla odważnych to 6.00 na to, że Czesi wygrają pierwszą kwartę. USA potrzebuje czasu, by wejść w swój rytm i kto wie… czy to nie rywal będzie miał lepszy pomysł na początek.

ZAPRASZAMY NA FEJSOWĄ GRUPĘ MVP X PEWNIACZKI. TAM CODZIENNIE NA TEMAT KOSZYKÓWKI NBA, A TAKŻE CIEKAWE KURSY NA TO, CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ. BRAKUJE TYLKO CIEBIE.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes