Czy ta fascynująca historia Younga potrwa dłużej?

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
MSG

Przed nami dwa mecze. Jeden rozpocznie serię finałową zachodniej konferencji, drugi wyjaśni kto dołączy do Milwaukee Bucks w finale wschodu. Wszystko zapowiada bardzo interesującą noc z najlepszą ligą świata. 


PHOENIX SUNS - LOS ANGELES CLIPPERS, godz. 21:30


KURS NA ZWYCIĘSTWO W MECZU


Sun 1.60 / Clippers 2.45


KURS NA ZWYCIĘSTWO W SERII


Suns 1.54 / Clippers 2.50


Wiemy już, że Phoenix Suns przystąpią do walki bez Chrisa Paula, natomiast Los Angeles Clippers grają bez Kawhiego Leonarda. Pierwszy został wyłączony z gry przez protokół COVID-19, drugi rehabilituje w LA kontuzjowane kolano. To oznacza, że cała uwaga skupi się na pojedynku Devina Bookera z Paulem Georgem. To największe gwiazdy w swoich zespołach, więc od ich dyspozycji dnia będzie najwięcej zależało. 


Według bukmacherów to Suns przystępują do tej serii w roli faworyta. Kurs 2.45 na zwycięstwo Clippers wielu może wydać się intrygujący biorąc pod uwagę fakt, że zespół z Los Angeles wygrał cztery poprzednie mecze i radzi sobie całkiem dobrze pomimo absencji Leonarda. Bezpieczniejszy może wydać się kurs na to, że LAC będą prowadzić do przerwy (2.15), a dopiero po niej do głosu dojdą Suns. Ekipa z Arizony może być pozbawiona rytmu po długim wyczekiwaniu na start finałów.

BY ZAGRAĆ Z NAMI WEJDŹ NA STRONĘ PZBUK POPRZEZ TEN LINK! I ZAREJESTRUJ KONTO WPISUJĄC WE WSKAZANYM MIEJSCU KOD „MVP”

Z kodem MVP nowi gracze otrzymują pierwszy darmowy zakład 20 PLN oraz cashback do 500 PLN za pierwszy przegrany zakład. Nie ma co dyskutować - NAPRAWDĘ WARTO!


PHILADELPHIA 76ERS - ATLANTA HAWKS (3-3), godz. 2:00 


KURS NA ZWYCIĘSTWO W MECZU


76ers 1.32 / Hawks 3.40


Ekipa z Miasta Braterskiej Miłości w meczu numer sześć doprowadziła do remisu, a to oznacza, że finałowe spotkanie serii zostanie rozegrane w Philly. Wiele będzie rzecz jasna zależeć od formy Joela Embiida. Ten cały czas walczy z problematycznym kolanem. Trener Doc Rivers zapewne liczy na to, że większą odpowiedzialność weźmie na siebie Ben Simmons, który sprawia w tej serii wrażenie “niezaangażowanego”. Australijczyk na pewno nie daje Sixers tyle, na ile go stać. 


Hawks mają wystarczająco wiele, by stworzyć w tym meczu przewagę, więc wysoki kurs na ich wygraną może być potraktowany jak “okazja” - 3.40. Nie wiadomo, czy zagra Bogdan Bogdanović, który również ma problemy z kolanem. Wszystkie oczy będą tak czy inaczej skierowane na Trae Younga. Młody zawodnik Hawks rozgrywa fantastyczne play-offy i gdyby nie jego wielki rzuty, Hawks nie byliby w tym miejscu. Kurs 7.50 na to, że Young trafi pierwsze punkty w tym meczu.

ZAPRASZAMY NA FEJSOWĄ GRUPĘ MVP X PEWNIACZKI. TAM CODZIENNIE NA TEMAT KOSZYKÓWKI NBA, A TAKŻE CIEKAWE KURSY NA TO, CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ. BRAKUJE TYLKO CIEBIE.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes