Damian Lillard w New York Knicks?!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Ciekawe doniesienia z ligowych korytarzy. Sfrustrowany niemocą Portland Trail Blazers Damian Lillarda, może wkrótce szukać dla siebie nowych rozwiązań. New York Knicks stanęli w kolejce.


Ekipa z Oregonu cały czas walczy o bezpośredni awans do play-offów zachodniej konferencji. By tego dokonać, muszą regularnie wygrywać i liczyć na kolejne potknięcia Los Angeles Lakers. Tymczasem pojawiają się informację wskazujące na to, że Damian Lillard jest coraz bardziej wkurzony faktem, że PTB co roku mają w zasadzie te same problemy. Zawodnik szybko im zaprzeczył, co rzecz jasna nie zmienia faktu, iż kilku generalnych menadżerów potraktuje to jako swoją szansę. 


Zobacz także: Fantastyczny Luka Doncić


New York Knicks rozgrywają świetny sezon. Pod wodzą Toma Thibodeau udowadniają, że w końcu budują coś stałego i mającego konkretną perspektywę na przyszłość. Wkrótce zarząd drużyny może zacząć na tym fakcie korzystać i kusić ciekawe nazwiska zarówno z rynku wolnych agentów, jak i drużyn, które nie spełniają oczekiwań. Artykuł Chrisa Haynesa z Yahoo Sports, blisko związanego z Lillardem, spowodował, że jego głos został odebrany jako cichy krzyk o pomoc zawodnika Blazers. 


Knicks w zamian za Dame’a mogliby oddać kilka wyborów w pierwszej rundzie draftu, co z kolei oznaczałoby dla Blazers początek mozolnego procesu przebudowy. Poza tym ekipa z Big Apple będzie dysponowała aż 60 milionami dolarów w swoim salary-cap, więc bez większych kłopotów pochłonęłaby umowę Lillarda. Niewykluczone, że zakończenie tego sezonu wiele w sprawie Dame’a wyjaśni. Jeśli Blazers nie staną na wysokości zadania i nie włączą się do walki z czołówką, cierpliwość lidera zostanie wystawiona na próbę.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3