DeRozan i Lowry znów w jednej drużynie?

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Kilka dni po zakończeniu sezonu NBA zaczyna żyć tym, co dzieje się na ligowych korytarzach. Według ostatnich doniesień, Kyle Lowry i DeMar DeRozan znów chcieliby zagrać w jednej drużynie.


Niegdyś tworzyli wyjątkowy duet. Razem próbowali poprowadzić Toronto Raptors do wielkiego zwycięstwa. Udało się dopiero, gdy DeMar DeRozan Kanadę opuścił. Teraz Lowry i DeRozan myślą nad możliwością ponownego połączenia sił. Z tym że gdzie? Okazuje się, że może im to umożliwić Rob Pelinka - generalny menadżer Los Angeles Lakers. Pojawiły się bowiem pogłoski, że powstał pewien plan mający na celu ściągnięcie tej dwójki do Miasta Aniołów. 


Zobacz także: Francja pokona USA?


Takie informacje przedstawił Brad Turner z The Los Angeles Times. Lowry i DeRozan mieliby dołączyć do LeBrona Jamesa i Anthony’ego Davisa, by w przyszłym sezonie włączyć się do walki o mistrzostwo NBA. Lakers byli jedną z drużyn łączonych z Lowrym, gdy w marcu Toronto Raptors szukali za swojego weterana transferu. Ostatecznie go nie znaleźli i sytuacja robi się dla nich bardzo nieprzyjemna. W tym momencie Lakers mają pięciu graczy na ważnych kontraktach.


Lowry lada dzień zostanie wolnym agentem. Niewykluczone, że Raptors stracą go bez żadnej rekompensaty. W grę wchodzi jedynie transfer sign-and-trade. DeRozan również będzie niezastrzeżony i w San Antonio nie mogą oczekiwać, że na pewno zgodzi się na ich propozycję przedłużenia umowy. Wokół tej dwójki może się w przekroju następnych kilku tygodni wiele dziać, a my się będziemy temu z bliska przyglądać.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
pewniaczki