Doc Rivers znów znajdzie pracę w NBA?!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Doc Rivers został zwolniony przez Philadelphię 76ers i kibice klubów, które szukają obecnie szkoleniowca liczą na to, że nie trafi teraz do ich drużyny. Niewykluczone, że były trener siedwmdziesiątekszóstek znalazł już nowe miejsce.

Okazuje się, że jest w gronie finalistów do objęcia posady w Phoenix Suns. Oprócz niego pojawiły się takie nazwiska, jak: Nick Nurse (były trener Raptors), Frank Vogel (były trener Lakers), Jordi Fernandez (asystent w Kings) i Kevin Young (asystent w Suns).


Jednym z najbardziej rozchwytywanych szkoleniowców jest Nick Nurse, który z pracy w Kanadzie został zwolniony dość niespodziewanie. O jego usługi zabiega niemal każdy klub. Przy wielu klubach pojawia się też nazwisko Franka Vogela, który w latach 2019-2022 prowadził Los Angeles Lakers i sięgnął z nimi po tytuł.


Suns zwolnili Monty’ego Williamsa w połowie maja po tym, jak w drugiej rundzie Play-Offów przegrali z Denver Nuggets. Szkoleniowiec poprowadził ekipę z Phoenix do 194 zwycięstw i 115 przegranych w sezonie zasadniczym. W 2021 roku wprowadził ich nawet do finałów NBA, a w kampanii 2021/22 wybrano go najlepszym trenerem roku po osiągnięciu bilansu 64-18.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes