Faworyci do tytułu w sezonie 2021/22

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Wczoraj przyjrzeliśmy się zawodnikom, którzy w kolejnych rozgrywkach powalczą o miano MVP, a dzisiaj sprawdzimy, kto według bukmacherów ma największe szanse na zdobycie mistrzostwa NBA.


Przed nami bardzo interesujący sezon, w którym ponownie wiele będzie zależało od tego, czy liderzy będą zdrowi i co za tym idzie - pomogą swoim drużynom w najważniejszej fazie rywalizacji. Trzy ekipy w tym momencie zbudowały solidne argumenty w kontekście walki o mistrzostwo w kolejnych rozgrywkach. 


Brooklyn Nets, kurs 3.40 - teraz już nie będzie wymówek. W pierwszym sezonie Steve’a Nasha na Brooklynie podkreślali, że będą to rozgrywki poświęcone w głównej mierze na przygotowanie bazy pod rywalizację o mistrzostwo NBA. Kyrie Irving, James Harden oraz Kevin Durant mają wszystko, czego potrzebują do rywalizacji z najlepszymi w lidze. Rozpoczną sezon jako główny faworyt, ale muszą być bardzo ostrożni. Kluczowe bowiem będzie zarządzanie zdrowiem swoich liderów. 

Załóż konto w eWinner z TEGO LINKU, użyj kodu "MVP" i zakładu bez ryzyka do 110 PLN oraz bonusu od wpłaty do 500 PLN.


Los Angeles lakers, kurs 4.10 - ściągając Russella Westbrooka i Carmelo Anthony’ego, Los Angeles Lakers stali się jedną z najstarszych drużyn wśród pretendentów. Najstarszych, ale co za tym idzie najbardziej doświadczonych, co może okazać się bardzo pomocne już w play-offach. To zespół zbudowany do walki o mistrzostwo, lecz w gruncie rzeczy najwięcej może zależeć od Anthony’ego Davisa. Ma za sobą trudny sezon, w kolejnym postara się zadbać o zdrowie, bo tylko zdrowy jest w stanie pomóc. 


Milwaukee Bucks, kurs 9.00 - jak widać obecni mistrzowie mają bardzo konkretną konkurencję na drodze do obrony zdobytego tytułu. Bucks jednak udowodnili, że są w stanie pokonać wszystkich dzięki dobrej pracy kolektywu, a niekoniecznie posiadaniu samych wielkich nazwisk w rotacji. Ich przykład może być inspiracją dla innych drużyn, które przez lata mozolnie budują skład, by w końcu wykorzystać odrobinę szczęścia i postawić się w idealnej pozycji do walki o mistrzostwo.


ZAPRASZAMY NA FEJSOWĄ GRUPĘ MVP X PEWNIACZKI. TAM CODZIENNIE NA TEMAT KOSZYKÓWKI NBA, A TAKŻE CIEKAWE KURSY NA TO, CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ. BRAKUJE TYLKO CIEBIE.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes