Gordon: Mamy dla Heat ogromny szacunek

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Skrzydłowy Denver Nuggets jest pełen podziwu dla Miami Heat, którzy wyeliminowali w tych Play-Offach Milwaukee Bucks, New York Knicks i Boston Celtics. Aaron Gordon przyznał, że spodziewa się bardzo trudnej rywalizacji.

- Mamy dla nich ogromny szacunek. Zawsze walczą i nie poddają się. Grają przez 48 minut bardzo aktywnie, a jak trzeba, to i dłużej. Niczego się nie boją i są niezwykle zdyscyplinowani. Są bardzo dobrze wyszkoleni i mają kilku zawodników, którzy już grali w finałach. Nie patrzymy na ich miejsce po sezonie zasadniczym - przyznał Gordon.


Heat są zaledwie drużyną drużyną w historii ligi, która zajmując ósme miejsce po sezonie zasadniczym wywalczyła awans do wielkiego finału. Wcześniej tej sztuki dokonali New York Knicks w 1999 roku. Nuggets z kolei formą imponowali już w sezonie zasadniczym i wygrywając wszystkie dotychczasowe serie udowodnili, że pierwsze miejsce po sezonie zasadniczym nie było przypadkiem.


Pierwszy mecz pomiędzy Nuggets, a Heat już najbliższej nocy. Zdecydowanymi faworytami spotkania, które rozpocznie się o 2:30 są koszykarze z Denver, którzy mają przewagę parkietu. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes