Green i Barkley nie odpuszczają

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:

Charles Barkley uwielbia posyłać uszczypliwe komentarze w kierunku zawodników NBA. Draymond Green to jeden z jego ulubionych celów. Tak się składa, że skrzydłowy Warriors nie zamierza puszczać komentarzy Charlesa płazem.

W efekcie mamy zabawną wymianę zdań, między dwoma postaciami, które zawsze mają wiele do powiedzenia. Wcześniej w tym sezonie Barkley mówił m.in. o tym, że Draymond nie gada tak dużo, odkąd notuje średnie na poziomie triple-single.

Ostatnio dołożył do tego dobrze znany żart o ,,twarzy nadającej się do radia".

,,Draymond to świetny zawodnik i fajny koleś. Lubię trochę się z nim droczyć, ale nie na wizji - ma idealną twarz do radia. Do telewizji nie bardzo. Mógłby złapać tu robotę, ale jego twarz się nie nadaje."

Green ma inne zdanie:

,,Barkley powinien przestać gadać, zanim odbiorę mu tę robotę, bo równie dobrze mógłbym to robić za niego. Nie zarabia już kasy na parkiecie, więc jej potrzebuje. Lepiej niech przestanie gadać. Mam w zwyczaju wykańczać ludzi, ma jeszcze czas żeby się wycofać. Nie ma też co rozmawiać ze mną o koszykówce. Nie jest wystarczająco bystry i wykwalifikowany. Nie ma pierścieni - nie mamy o czym rozmawiać."

Okeej, Draymond wziął całą sprawę trochę zbyt poważnie, no to mamy finalną wypowiedź Sir Charlesa:

,,Jest najmniej znanym członkiem boys bandu, a myśli, że jest gwiazdą. A nie jest. Niech się cieszy, że jest w boys bandzie. Myśli, że dziewczyny krzyczą na jego widok, ale nie zauważa, że obok niego stoi Justin Timberlake. Ciesz się, że grasz w tym zespole, bo nigdy nie nagrał byś żadnego solo singla. Lubię się z nim droczyć."

Czy zamieniłby swoją karierę na Draymonda?

,,Nie. Moja kariera była jaka była, byłem znakomitym zawodnikiem. Nie wygrałem mistrzostwa, ale jest sporo gości którzy nie mają pierścienia, a ich kariera była o wiele lepsza niż wielu, którzy te pierścienie mają."

Jako, że media zdominowane zostały ostatnio przez poważne tematy, nie ma co się z resztą dziwić, kilka zabawnych zdań od tej dwójki zawsze mile widziane.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes