Groził bronią i posiadał narkotyki, gracz Wolves przeskrobał…

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Brad Rempel / USA TODAY Sports

Jeszcze niedawno był jednym z ciekawiej zapowiadających się młodszych graczy rotacji Denver Nuggets. Potem Malik Beasley został wytransferowany do Minnesoty Timberwolves. Tam zaliczył konkretny zjazd.


W Minnesocie Malik Bleasey prezentował się dobrze, ale jego zachowanie zdradzało, że jest sfrustrowany tym, iż musiał opuścić walczące w górnej części tabeli Denver. W 14 meczach dla T-Wolves notował na swoje konto średnio 20,7 punktu i 5,1 zbiórki trafiając 47,2 FG% oraz 42,6 3PT%. Potem jednak sezon został przerwany i Beasley najwyraźniej nie radzi sobie z tym najlepiej.


Prokurator hrabstwa Hennepin poinformował, że Beasleyowi został postawiony zarzut posiadania narkotyków oraz gróźb z użyciem broni. Całe zdarzenie miało miejsce 27 października. Według ustaleń Beasley miał wyjść ze swojego domu i celować bronią w samochód ludzi, którzy szukali w okolicy nowego domu. Podobne zarzuty zostały postawione partnerce zawodnika Wolves - Montanie Yao. 


Zobacz także: Rondo w Clippers?!


Gdy policja przyjechała na miejsce, Beasley zaczął wrzeszczeć na funkcjonariuszy. Gdy wrócili z nakazem nie chciał ich wpuścić do środka. Koniec końców policja znalazła w jego domu narkotyki. Wolves odpowiedzieli klasycznym oświadczeniem, iż są świadomi zaistniałej sytuacji i współpracują z wszystkimi stronami, by jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Tak czy inaczej Beasley narobił sobie sporo problemów. 


Wkrótce wychowanek Florida State zostanie zastrzeżonym wolnym agentem. Ostatnie wydarzenia z całą pewnością nie pomogą Beasleyowi w budowaniu swojej wartości w oczach generalnych menadżerów. Gersson Rosas w rozmowie z dziennikarzami otwarcie mówił, iż chciałby zatrzymać Malika w składzie. Rok temu Denver Nuggets proponowali zawodnikowi 3-letnie przedłużenie za 30 milionów dolarów, na które się nie zgodził. Ta decyzja spowodowała, że został wytransferowany.


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3