Hayward wybrał! Kolejna seria informacji z NBA!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Getty Images

Mogliśmy się tego spodziewać - w NBA nadal wiele się dzieje. Kolejni gracze podpisują swoje kontrakty. Dość nieoczekiwanie potoczyły się losy Gordona Haywarda, który zamiast Nowego Jorku, wybrał Charlotte, ku zaskoczeniu wielu. 


- Zatem Gordon Hayward uzgodnił z Charlotte Hornets warunki 4-letniego kontraktu za 120 milionów dolarów. To solidne pieniądze, jak na gracza, który w ostatnich latach miał problem z ustabilizowaniem swojej formy. W Charlotte na pewno dostanie więcej swobody niż w Bostonie, gdzie znalazł się w cieniu Jaysona Tatuma i Jaylena Browna. Trzymamy kciuki, by tym razem mu się powiodło! New York Knicks zapewne pytają - dlaczego?! 


- Dobra informacja dla kibiców Toronto Raptors. W zespole zostaje lubiany i wartościowy Fred VanVleet. Zawodnik ustalił z ekipą warunki 4-letniej umowy za 85 milionów dolarów. Ostatni rok tego kontraktu jest opcją zawodnika. VanVleet ma w rotacji Raptors pewną pozycję. Odwdzięczył się drużynie za zaufanie, jakim go obdarzyła w ostatnich latach. 


Zobacz także: Wall poprosił o transfer!


- D.J. Augustin dołączy do Milwaukee Bucks. Zawodnik podpisał 3-letni kontrakt za 21 milionów dolarów. Do zespołu na kolejne dwa lata dołączy także Bobby Portis. 


- Natomiast Washington Wizards porozumieli się z Raulem Neto. Zawodnik porozumiał się z drużyną w sprawie rocznej umowy, której kwota pozostaje na ten moment nieznana. 


- DeAnthony Melton porozumiał się z Memphis Grizzlies w sprawie 4-letniego kontraktu za 35 milionów dolarów. 


- Kriss Dunn po tym, gdy zrezygnowali z niego Chicago Bulls, postanowił dołączyć do Atlanty Hawks. Podpisał w Georgii 2-letni kontrakt za 10 milionów dolarów. 


- Moe Harkless dołączy do Miami Heat na rocznej umowie za 3,6 milionów dolarów. Według ekspertów to “steal” z tegorocznej klasy wolnych agentów. Moe to przede wszystkim bardzo sprawny defensor. 


- Kolejna dobra informacja dla kibiców Heat to zakontraktowanie na kolejen dwa lata Avery’ego Bradleya, który opuszcza LA Lakers. Jeden z najlepszych defensorów na swojej pozycji dogadał się ze swoją nową drużyną w sprawie kontraktu opiewającego na 11,6 milionów dolarów.


- Denzel Valentine zostaje w Chicago! Zawodnik podpisał roczny kontrakt za 4,7 miliona dolarów i w sezonie 2020/21 spróbuje odbudować swoją wartość. Ostatnie lata spędził na walce z kontuzjami.


- Orlando Magic podpisali z Michaelem Carterem-Williamsem na dwa lata za 3 miliony dolarów rocznie. Rzekomo w umowie nie ma żadnej opcji.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3