Irving poszedł w ślady Hardena i zabalował?!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Getty Images

Nadal nie wiemy, co się dzieje z zawodnikiem Brooklyn Nets. Nic nie wskazuje na to, by Kyrie Irving wrócił do gry w kolejnym meczu swojego zespołu, a w międzyczasie pojawiły się dziwne doniesienia… 


Kevin Durant po porażce swojego zespołu z Oklahomą City Thunder przyznał, że cały zespół wspiera Kyriego Irvinga w stu procentach. Jeden z liderów składu opuścił trzy ostatnie mecze drużyny i w zasadzie nie wiemy, z jakiego powodu. Pojawiły się jedynie przypuszczenia, że to forma protestu po wydarzeniach z amerykańskiego Kongresu. Trener Steve Nash stwierdził, że komunikacja drużyny z Irvingiem pozostanie wewnętrzną sprawą i nie chce wszystkiego zdradzać.


Tymczasem w sieci pojawiło się wideo, na którym widać Irvinga imprezującego na 20. urodzinach swojej siostry. Impreza miała się odbyć w Toronto i jednym z jej organizatorów był rzekomo kanadyjski raper Drake. Są to jednak niepotwierdzone informacje, dlatego musimy uważać z oceną sytuacji. Na obu klipach Kyrie sprawia wrażenie szczęśliwego, ale biorąc pod uwagę fakt, iż jest związany kontraktem z Brooklyn Nets, sytuacja jest co najmniej niepoważna. 


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
pewniaczki