Karl Malone zabrał już głos w sprawie Michaela Jordana

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Sam Forencich/NBAE via Getty Images

Wiemy, że Karl Malone odmówił udziału w dokumencie o Chicago Bulls i Michaelu Jordanie. Była gwiazda Utah Jazz mogła mieć problem z przekazem, jaki płynął z "Ostatniego tańca". W takim tonie wypowiadał się już w 2019…


ESPN opublikowało nagranie z 2019 roku. To wywiad z Karlem Malonem, który raczej stara się trzymać z boku wielkich wydarzeń i nie zabierać głosu na forum. Reżyser “Ostatniego tańca” - Jason Hehir przyznał ostatnio, że próbował różnymi środkami dotrzeć do wysokiego Utah Jazz, ale wszelkie jego próby kończyły się fiaskiem. Jednak ESPN dotarło do - całkiem niedawno nakręconego - nagrania, w którym Malone zabiera głos właśnie w temacie Michaela Jordana i Chicago Bulls.


- Co myślisz, gdy słyszysz Michael Jordan?

- Michael Jordan. Michael Jordan… co innego miałby ci powiedzieć? 

- Opowiedz mi o meczu nr 6 finałów, gdy zabrał ci piłkę…

- Czemu? Naprawdę muszę? Powiem ci tylko, że akceptuje odpowiedzialność za to, że nie wygraliśmy mistrzostwa. Po prostu akurat graliśmy z Chicago Bulls i ten zespół to znacznie więcej niż tylko Michael Jordan. Mam do niego wielki szacunek, ale nigdy nie myślałem, że gramy tylko przeciwko MJ-owi - dodał. 


Czytaj także: Super-zespół na Brooklynie?

Warto zaznaczyć, że po porażce w 1998 roku, Karl Malone przyszedł do autobusu Chicago Bulls i pogratulował drużynie przeciwnika zdobycia mistrzostwa. Zrobił to jako jedyny zawodnik Jazzmanów, za co bez wątpienia należy mu się szacunek. Koniec końców był pechowcem, bo trafił na drużynę prowadzoną przez prawdziwego zabójcę. MJ w kluczowych momentach wynosił poziom wyżej zarówno swoją grę, jak i grę kolegów. Jazz byli jedną z jego ofiar. 


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3