Kibice Hannoveru zrobili Schroderowi psikusa

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Dennis Schroder nigdy nie ukrywał, że jest kibicem Eintrachtu Brunszwik, czyli drużyny ze swojego rodzinnego miasta. Dlatego też kibice Hannoveru postanowili zrobić mu niemiłą niespodziankę. 


Rywalizacja pomiędzy zespołami Eintrachtu Brunszwik oraz Hannoveru 96 najwyraźniej przeniosła się do NBA… O wszystkim poinformował niemiecki Bild. Dennis Schroder - nowy zawodnik Boston Celtics postanowił, że jego numer na sezon 2021/22 wybiorą kibice. O wszystkim dowiedzieli się fani Hannoveru i postanowili zrobić rozgrywającemu psikusa. Zaczęli więc masowo głosować na numer “96” i całkowicie zdominowali zabawę wśród kibiców koszykarza. 


Zobacz także: Weteran blisko Lakers


- Jak możecie się domyślić, dla chłopaka z Brunszwiku numer “96” jest niekoniecznie odpowiedni - napisał sam Schröder w aplikacji do głosowania „DS17 FanToken”.


Dotąd Schroder wszędzie gdzie grał (Hawks, Thunder, Lakers) miał numer siedemnaście. Po przenosinach do Bostonu postanowił, że numer zmieni i we wszystko wmiesza swoich kibiców. Akcja odbiła mu się czkawką, natomiast kibice Hannoveru bez wątpienia mogą się pochwalić swoim zaangażowaniem w zrobienie kibicowi Eintrachtu całkiem zabawnego żartu. Dennis nie może zagrać z “17” w Bostonie, ponieważ numer jest zastrzeżony dla Johna Havlicka.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
pewniaczki