Kings mają problem, aż czterech zakażonych!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Getty Images

NBA była na to przygotowana. Spodziewała się informacji o nowych przypadkach zakażenia, gdy zespoły zaczną testować swoich zawodników. Ognisko choroby powstało w drużynie z Sacramento.


Według informacji kilku źródeł, Sacramento Kings mają aż czterech graczy zakażonych koronawirusem. Wśród nich Alex Len, Buddy Hield, Jabari Parker oraz jeden zawodnik, którego nazwiska nie poznaliśmy. Liga nie chciała ujawniania tych nazwisk, ale źródła powiązane z drużyną zrobiły swoje. Len przyznał się sam na Instagramie. 


Zanim zawodnicy zostaną dopuszczeni do bańki w Orlando, muszą dwukrotnie przejść testy z wynikiem negatywnym. Jabari Parker przebywał ostatnio w Chicago. Len pozostał w Sacramento. Nie wiadomo za to, gdzie przebywał Hield, zatem trudno powiedzieć, czy to ognisko wewnątrz drużyny, czy po prostu niefortunna seria zdarzeń. To może być dla ekipy z Sac-Town konkretny problem. 

Czytaj także: Czemu George odszedł z Indiany?


Len ogłosił, że zrobi wszystko, co w jego mocy, by dołączyć do Kings w Orlando. Natomiast Hield to jeden z liderów składu Kings. W tym sezonie notował na swoje konto średnio 19,8 punktu, 4,8 zbiórki i 3,1 asysty trafiając 42,9 FG% oraz 39,5 3PT%. Brak takiej strzelby może znacząco utrudnić Kings zadanie w walce o awans do play-offów. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3