Koniec nieudanej przygody. Durant wskazał wymarzone drużyny

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Kevin Durant poprosił Brooklyn Nets o transfer. Ten news zszokował wszystkich fanów NBA, choć znając dotychczasową karierę Duranta - można się było tego niedługo spodziewać. Skrzydłowy wskazał, gdzie chciałby kontynuować swoją karierę.

Adrian Wojnarowski poinformował, że KD wspólnie z generalnym managerem Nets Seanem Marksem oraz swoim managerem, pracują nad znalezieniem mu nowego klubu. 33-latek poprosił o transfer do Phoenix Suns, bądź też Miami Heat. Nets jednak zdecydują się na taką wymianę, która dla nich będzie najkorzystniejsza.


Jak wynika z raportu Adriana Wojnarowskiego - ponad połowa zespołów jest zainteresowana pozyskaniem Duranta, który w poprzednich rozgrywkach notował średnio 29,9 punktu, 7,4 zbiórki oraz 6,4 asysty. Przygoda drużyny z Brooklynu zakończyła się już na pierwszej rundzie fazy Play-Off. Tam musieli uznać wyższość późniejszych finalistów - Boston Celtics. 


Kevin Durant ma wciąż obowiązujący kontrakt, w ramach którego w ciągu czterech kolejnych lat ma zarobić 194 miliony dolarów. Z drużyną w najbliższym czasie pożegna się nie tylko KD, ale także Kyrie Irving. Nieplanowany jest natomiast transfer Bena Simmonsa. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes