Koszmarne wieści w sprawie McColluma

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo/Eric Gay

Tego się nie spodziewaliśmy. Pierwsze doniesienia w sprawie gwiazdy Portland Trail Blazers brzmiały optymistycznej. Potem jednak zespół wykonał dokładniejsze badania i niestety… 


Sytuacja miała miejsce w meczu z Atlantą Hawks dwa dni temu. Początkowo mówiono, że C.J. McCollum doznał skręcenia kostki i opuści mniej więcej tydzień gry. Niestety te informacje były zbyt optymistyczne. Dokładniejsze badania stopy rzucającego obrońcy Portland Trail Blazers wykazały złamanie. To niestety oznacza, że zawodnik będzie potrzebował minimum czterech tygodni przerwy. Kolejny potężny cios w rotację Terry’ego Stottsa. 


Zobacz także: Wielki mecz Hardena i Duranta


Kilka dni wcześniej zespół stracił Jusufa Nurkicia z powodu złamania ręki. Wysoki również opuści co najmniej kilka tygodni. W przeciągu paru dni Blazers stracili dwóch podstawowych graczy swojej rotacji. Nie ma pewności, czy McCollum po czterech tygodniach na pewno będzie gotowy do powrotu. Absencja dwóch wspomnianych koszykarzy oznacza, że więcej ofensywnych obowiązków będą musieli wziąć na siebie tacy gracze jak Damian Lillard, czy Carmelo Anthony. 


Wszystko wskazuje na to, że rywalizacja o play-offy będzie w zachodniej konferencji niezwykle zacięta, więc decydować może każdy kolejny mecz. Czy Lillardowi i spółce uda się utrzymać Blazers w tej walce pomimo tak dużych problemów kadrowych? Pech zdaje się Blazers nie opuszczać.


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3