Lou: Myśleli, że moje dziewczyny są siostrami

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Instagram

Lou Williams zapowiedział, że najprawdopodobniej rozgrywa ostatni sezon swojej kariery. Jednak podczas rozmowy z Taylor Rooks poruszył inny ciekawy wątek dotyczący swojego życia. 


Kilka lat temu bardzo głośno było o tym, że Lou Williams żyje w związku z dwiema kobietami, które są świadome swojej obecności i godzą się na taki układ. Mieliśmy zatem do czynienia z dużym entuzjastą poligamii, choć ostatecznie trójkąt długo nie przetrwał. Temat był jednak gorący - wiele osób oczywiście podziwiało Williamsa za sposób, w jaki ułożył sobie życie, ale byli też tacy, którzy mocno go za to krytykowali i wymyślali fake-newsy. 


Zobacz także: Herro zrobił największy postęp?


- Niektórzy myśleli, że to siostry. Powtarzałem, że to nieporozumienie. Nie podobało mi się to, że przestałem kontrolować te wszystkie komentarze na mój temat. Nie podobało mi się to, jak ta sytuacja zaczyna być odbierana. Obie te kobiety są matkami moich dzieci, a nie jakimiś paniami, które się po prostu kręcą… 


Lou rzekomo z jedną z tych kobiet się po jakimś czasie rozstał. Pojawiły się pogłoski, że miała go zdradzić w trakcie imprezowej wycieczki z raperem Drakem. Williams nie chciał jednak, by sytuacja była traktowana jako jeden wielki żart. Naprawdę żył w związku z dwiema kobietami i robił wszystko, co w jego mocy, by miało to sens zarówno dla niego, jak i dla nich. Uderzało to jednak w wartości wielu osób, za co też spadła na Lou fala krytyki. 


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes