Milwaukee Bucks pozbędą się ważnej postaci?

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Milwaukee Bucks zakończyli sezon 2023/24 już w pierwszej rundzie Play-Offów, a lepsi od nich okazali się koszykarze Indiany Pacers. Ta przegrana może rozpocząć konkretne wymiany w drużynie, a jednym z kandydatów do odejścia jest ligowy weteran.

Jak podaje Kevin O’Connor, Bucks myślą o tym, by zmienić swój styl gry. Dziennikarz The Ringer podkreśla, że ekipa z Milwaukee ma być o wiele bardziej wszechstronna w obronie, a gracz na pozycji centra w takim systemie powinien być mobilny na nogach. Dlatego też dziennikarz spodziewa się potencjalnej wymiany z Brookiem Lopezem.

Ligowy weteran ma za sobą całkiem solidny sezon, choć Bucks oczekiwali od niego na pewno lepszej skuteczności z gry. Podkoszowy w 79 meczach sezonu zasadniczego notował 12,5 punktu, 5,2 zbiórki oraz aż 2,4 bloku. 35-latek drugi rok z rzędu był jednym z najlepiej blokujących graczy w lidze, dlatego powinien być ciekawym rozwiązaniem dla kilku drużyn. Idealnym miejscem dla niego ze względu na umiejętność rzutu z dystansu mogliby być Golden State Warriors, którzy zwolnią z kontraktu Kevona Looneya.

W ostatnim czasie pojawiało się trochę plotek o potencjalnych nowych kandydatach do gry w Milwaukee. Jednym z nich jest Bruce Brown, który po zdobyciu mistrzostwa z Denver Nuggets przeniósł się do Indiany Pacers. Tam jednak długo nie zabawił, bowiem w styczniu stał się częścią wymiany z Pascalem Siakamem i trafił do Toronto Raptors. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes