NBA wraca do Meksyku! Z Sochanem w składzie

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

San Antonio Spurs i Miami Heat 17 grudnia zmierzą się w pierwszym meczu sezonu zasadniczego w Meksyku od 2019 roku. Niewykluczone, że w tym spotkaniu wystąpi reprezentant Polski – Jeremy Sochan!

Podczas ostatniego meczu NBA w Meksyku także wystąpili Spurs – po dogrywce w 2019 roku pokonali wówczas Phoenix Suns 121:119. Grudniowe spotkanie będzie meczem nr 31, jeśli chodzi o rozgrywki NBA w tym kraju.

- Rozegraliśmy sześć meczów w Mexico City i za każdym razem tysiące fanów Spurs pojawiało się na trybunach. Czuliśmy się jak u siebie w domu. Jesteśmy wdzięczni naszym lojalnym fanom w Meksyku i cieszymy się, że znów się spotkamy – przyznał RC Buford z San Antonio Spurs.

San Antonio Spurs świętują swoje 50-lecie w lidze i z tej okazji 13 stycznia rozegrają też mecz w Alamodome. Ten obiekt był domem Spurs w latach 1993-2002. Wielofunkcyjny stadion może pomieścić 65 tysięcy osób, co byłoby absolutnym rekordem, jeśli chodzi o frekwencję na meczu najlepszej koszykarskiej ligi świata. Oprócz tego, w rozgrywkach 2022/23, drużyna z San Antonio ma rozegrać kilka spotkań w Austin.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes