NBA wyrzuciła zawodnika Houston Rockets!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Jeszcze trzy tygodnie temu mówił, że nie chce znów wszystkich zawieść. Teraz został usunięty z bańki za to, że zaprosił do hotelu nieautoryzowanego gościa. Danuel House znów… zawiódł. 


- W zeszłym roku zawiodłem wiele osób, w tym również siebie - mówił trzy tygodnie temu Danuel House. - W tym roku mam zupełnie nową mentalność i zupełnie inne podejście. 


NBA podjęła decyzją o wyrzuceniu Danuela House’a z bańki. Zawodnik zaprosił do swojego pokoju hotelowego gościa, który nie był objęty programem izolacji i w ten sposób złamał regulamin, na który zawodnicy przystali jadąc do bańki. Biorąc pod uwagę to, jak skrupulatnie liga pilnuje wszelkich obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa, decyzja w sprawie House’a nie mogła być inna. Zawodnik nie zagra w kolejnym meczu z Los Angeles Lakers.


Nie zagrał już w meczu numer trzy i meczu numer cztery, gdy liga prowadziła w jego sprawie dochodzenie. Wspomnianym nieautoryzowanym gościem była kobieta, która pracowała w bańce jako kobieta mierząca zawodnikom temperaturę. Nadal nie wiadomo, jak dostała się do pokoju House’a bez odpowiednich przepustek, ale House najwyraźniej musiał jej w tym pomóc. 27-latek był ważną postacią w rotacji Rockets. Z pozostałej części rywalizacji wykluczył się sam.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3