Nets czy Bucks? Nowy Jork zapłonie!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

“Mecz numer siedem” to ulubiona kombinacja słów każdego kibica sportu. Milwaukee Bucks po dobrym meczu Khris Middletona wygrali spotkanie numer sześć i ostatni akcent walki w półfinale wschodniej konferencji będzie miał miejsce w Barclays Center. 


BROOKLYN NETS - MILWAUKEE BUCKS  (3-3), godz. 2:30


KURSY NA ZWYCIĘSTWO W MECZU:


Nets 1.83 / Bucks 2.00


Bez cienia wątpliwości przed nami wielkie widowisko. Giannis Antetokounmpo i jego Milwaukee Bucks chcą w końcu przeskoczyć pewną barierę, na której potykali się w poprzednich latach. Jednak czy mają wystarczająco wiele, by zatrzymać Brooklyn Nets? Wiele będzie zależało od tego, jak spiszą się koledzy Greka. W poprzednim meczu największy ciężar na swoje barki wziął Khris Middleton. Lider rotacji poczuł się w obowiązku zapewnienia swojej drużynie gry, która zrobi faktyczną różnicę. Jego wielkie rzuty powstrzymywały Nets od kolejnych prób odwrócenia losów spotkania. Jeśli utrzyma dyspozycję, a Giannis będzie rządził środkiem pola, Bucks mogą być siłą nie do powstrzymania dla defensywy rywala. 

BY ZAGRAĆ Z NAMI WEJDŹ NA STRONĘ PZBUK POPRZEZ TEN LINK! I ZAREJESTRUJ KONTO WPISUJĄC WE WSKAZANYM MIEJSCU KOD „MVP”

Z kodem MVP nowi gracze otrzymują pierwszy darmowy zakład 20 PLN oraz cashback do 500 PLN za pierwszy przegrany zakład. Nie ma co dyskutować - NAPRAWDĘ WARTO!


Ale.. według ekspertów to Nets przystąpią do tego meczu w charakterze faworyta. Zespół z Nowego Jorku musi sobie radzić bez Kyriego Irvinga, który leczy skręconą kostkę. Na domiar złego James Harden gra w zasadzie na 50% swoich możliwości z powodu urazu ścięgna podkolanowego. Wyjątkowe okoliczności sprawiły, że Harden się poświęcił - wychodzi na parkiet pomimo dyskomfortu i stwarza przewagę samą obecnością. To bardzo ważne dla Kevina Duranta - od niego bowiem zależy najwięcej. Jeżeli złapie w meczu numer siedem odpowiedni ofensywny rytm, może być dla Bucks problemem nie do przeskoczenia. Jedno jest pewne - to będzie gorąca noc w Nowym Jorku. 


Kurs na to, że któraś z drużyn wygra różnicą 5 lub mniej punktów to 2.90. Ponadto 2.00 na to, że Middleton zdobędzie co najmniej 26 punktów, co jest bardzo prawdopodobne biorąc pod uwagę jego “mindset”. Niewykluczone, że na jego starania będzie chciał odpowiedzieć Joe Harris. Jeśli Harris i Middleton trafią co najmniej trzy trójki każdy - to jest interesujący kurs na takie zdarzenie - 2.25. 

ZAPRASZAMY NA FEJSOWĄ GRUPĘ MVP X PEWNIACZKI. TAM CODZIENNIE NA TEMAT KOSZYKÓWKI NBA, A TAKŻE CIEKAWE KURSY NA TO, CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ. BRAKUJE TYLKO CIEBIE.


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
pewniaczki