Nie myśleć o tym, co mogłoby być…

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

To jest klucz dla Giannisa Antetokounmpo. Lider Milwaukee Bucks stara się nie wybiegać w przyszłość i nie myśleć o tym, że wkrótce mógłby cieszyć się ze swojego pierwszego mistrzostwa w karierze. 


MILWAUKEE BUCKS - PHOENIX SUNS (3-2), godz. 3:00


KURS NA ZWYCIĘSTWO W MECZU:


Bucks 1.48 / Suns 2.55


KURS NA ZWYCIĘSTWO W SERII: 


Bucks 1.23 / Suns 4.30


Ekipa z Arizony ma przed tym meczem dwa główne problemy do rozwiązania. Pierwszy dotyczy obrony, bowiem ta w ostatnich meczach nie stawała na wysokości zadania. Wielu zgubionych graczy, pozostawiane otwarte pozycje i błędy w komunikacji. Kolejny to kwestia dbania o piłkę w ataku. Suns szczycili się tym, że nie tracą piłek, a był to w głównej mierze efekt Chris Paula. Generał w szeregach Monty’ego Williamsa jest jednym z najlepiej kontrolujących tempo zawodników w NBA. Potrafi także dokładnie podać, nie narażając się na straty. Jednak w serii z Bucks przydarzyły mu się mecze, w których nie przypominał samego siebie. Jeśli Suns wrócą do tego, co grali w starciach numer jeden i numer dwa, mogą myśleć o zwycięstwie. 

ZAGRAJ Z NAMI WEJDŹ NA STRONĘ PZBUK POPRZEZ TEN LINK! I ZAREJESTRUJ KONTO WPISUJĄC WE WSKAZANYM MIEJSCU KOD „MVP”

Z kodem MVP nowi gracze otrzymują pierwszy darmowy zakład 20 PLN oraz cashback do 500 PLN za pierwszy przegrany zakład. Nie ma co dyskutować - NAPRAWDĘ WARTO!


Jednak to Milwaukee Bucks są w bardziej komfortowej pozycji. Wygrali trzy mecze z rzędu i kolejny rozegrają przed własną publicznością. Nie mogą zatem dziwić relatywnie niskie kursy na ich zwycięstwo w meczu oraz zwycięstwo w całej serii. Dla kibica, który wierzy, że Suns podniosą się z kolan, jest za to kuszący kurs 4.30 na to, że to właśnie zespół z Arizony podniesie trofeum Larry’ego O’Briena. Jest także kurs 6.00 na to, że Bucks wygrają, ale dopiero w Phoenix, gdy ekipy przeniosą się tam na spotkanie numer siedem. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że Devin Booker jest w gazie. Kurs 6.50 na to, że zdobędzie +40 punktów jest ciekawy, zwłaszcza, że w ostatnich dwóch meczach dobijał do tej granicy.

ZAPRASZAMY NA FEJSOWĄ GRUPĘ MVP X PEWNIACZKI. TAM CODZIENNIE NA TEMAT KOSZYKÓWKI NBA, A TAKŻE CIEKAWE KURSY NA TO, CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ. BRAKUJE TYLKO CIEBIE.


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes