Niepokojący sygnał ze strony Lillarda?

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Niedawno pojawiły się informacje o tym, że Portland Trail Blazers chcą przedstawić Damianowi Lillardowi propozycję przedłużenia jego kontraktu. Jednak zawodnik może się wstrzymać z podjęciem zobowiązania. 

Ekipa z Oregonu może przedstawić rozgrywającemu 2-letnie przedłużenie za ponad 100 milionów dolarów. To potężne pieniądze i tylko Portland Trail Blazers mogą podpisać Damiana Lillarda na taki kontrakt. Do tej pory Lillard był lojalny drużynie, która wybrała go w drafcie i w kilku sezonach dała możliwość walk z najlepszymi. Mówił o swojej gotowości rozegrania dla Blazers całej kariery. Wewnątrz NBA pojawiają się jednak głosy sugerujące, że pewnego dnia cierpliwość Lillarda po prostu dobiegnie końca. 

Zobacz także: Kobe nadal jest inspiracją

Sygnałem podpierającym tę tezę mógł być jeden z ostatnich InstaStory zawodnika Blazers. Kibice mogli przeczytać, że w opinii Dame’a “lojalność ma swój termin ważności”. W ten sposób zawodnik może zaznaczyć, że przyszłość pozostaje dla niego otwarta i na ten moment nie wie, czy zaakceptuje ofertę 2-letniego przedłużenia swojego kontraktu. Dame na rynek wolnych agentów może trafić najwcześniej latem 2024 roku, jeśli nie wykorzysta opcji w dotychczasowej umowie. Blazers robią, co w ich mocy, by zbudować wokół niego zespół gotowy do walki o mistrzostwo. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes