Ostatni mecz zagrał w „bańce”. Magic długo na niego czekali

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Jonathan Isaac w końcu jest zdolny do gry! Podkoszowy Orlando Magic ma wrócić do gry podczas dzisiejszego meczu z Boston Celtics. Zespół musiał na niego bardzo długo czekać.


Były szósty pick draftu był widziany na parkietach po raz ostatni 2 sierpnia 2020 roku, kiedy NBA kontynuowała sezon w „bańce” w Orlando. Niestety szybko doznał kontuzji, zrywając ACL w kolanie. Gdy w poprzednimi sezonie wydawało się, że wróci do gry, Isaac uszkodził więzadło, które wyleminownało go na kolejny rok.


Jonathan łapał ostatnio formę w G-League, gdzie w barwach Lakeland Magic notował średnio 15,7 punktu, 6,7 zbiórki, 2 asysty oraz 2 bloki w trzech meczach. Isaac jest w trakcie czteroletniego kontraktu, w ramach którego zarobi 69,6 miliona dolarów. Umowa nie jest jednak w pełni gwarantowana. 


Gdy po raz ostatni Isaac biegał po parkietach NBA, Nikola Jokic nie miał jeszcze żadnej statuetki MVP, Kevin Durant nie zadebiutował w barwach Brooklyn Nets, Russell Westbrook i James Harden grali w Houston Rockets, a Kyle Korner, Dwight Howard czy Carmelo Anthony nadal byli w lidze. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes