Pau Gasol wraca do Barcelony!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
marca.com

Jak donosi Mundo Deportivo, Pau Gasol ma wkrótce ponownie założyć koszulkę drużyny, dla której grał przed przenosinami do NBA. Barcelona jest bliska zakontraktowania 40-letniego skrzydłowego.


Według informacji zamieszczonych w publikacji “MD”, Pau Gasol ma dokończyć sezon z Barceloną, by w ten sposób przygotować się na zbliżające Igrzyska Olimpijskie w Tokio, co jest równoznaczne z faktem, że jeden z najlepszych hiszpańskich koszykarzy w historii ma zamiar pomóc La Roja podczas turnieju w Japonii. I to nie w roli asystenta Sergio Scariolo, a jego sojusznika na parkiecie. Zanim jednak to, Gasol znów założy koszulkę Barcelony - dwadzieścia lat po tym, jak miał ją na sobie po raz ostatni. 


Zobacz także: Wrócił PG13


Rzekomo Gasol rozmawiał już z trenerem Sarunasem Jaskeviciusem i wkrótce ma podpisać kontrakt. 40-latek swoją karierę w NBA kończył z Portland Trail Blazers, jednak problemy zdrowotne nie pozwoliły mu na regularną grę. W marcu 2019 roku złamał kość w stopie i nigdy już na parkiety NBA nie wrócił. Spodziewano się, że przejdzie na drugą stronę mocy i będzie pracował w charakterze szkoleniowca. Najwyraźniej jednak ma inne plany. Czekamy na pierwszy mecz Gasola w barwach nowej - starej drużyny! Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3