Paul Pierce pijany i w towarzystwie striptizerek. ŻYCIE!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
ESPN

Tego była gwiazda Boston Celtics prawdopodobnie nie planowała. Oczywiście nie jesteśmy tu po to, by mówić Paulowi Pierce’owi jak ma żyć, ale tym wideo naraził się m.in. swoim pracodawcom. 


Legenda Boston Celtics, bo tak możemy o Paulu Piercie powiedzieć i obecnie analityk w studiu ESPN, prawdopodobnie pod wpływem alkoholu postanowił podzielić się na swoim Instagramowym Live dość niecodziennym obrazkiem. The Truth zdradził bardzo pikantne kulisy ostatniej imprezy, w jakiej uczestniczył. Opublikowane przez Pierce’a wideo spotkało się z dużą reakcją otoczenia, odpowiedział m.in. Bradley Beal, który zasugerował, że jego były kolega z drużyny zapomniał włączyć transmisji “tylko dla bliskich znajomych”. 


Zobacz także: Wielki rzut w półfinale NCAA!


Nie jesteśmy natomiast ciekawi, jak na wideo zareagowała żona Pierce’a, z którą ma trójkę dzieci. To mały wizerunkowy skandal byłego gracza Celtics i jesteśmy ciekawi, co w tej sytuacji postanowi ESPN. Zwłaszcza, że Ameryka nadal mierzy się z poważnymi skutkami pandemii i spotkanie, które udokumentował Pierce prawdopodobnie nie było zgodne z panującymi obostrzeniami. Na ten moment nie wiemy, jakie The Truth poniesie z tego tytułu konsekwencje. 


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3