Phoenix Suns w kryzysie?

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Po czterech meczach finału NBA mamy remis. A to oznacza, że kolejnej nocy któraś z drużyn będzie już tylko o krok od wielkiego tryumfu. Piłeczka jest po stronie Phoenix Suns…


PHOENIX SUNS - MILWAUKEE BUCKS (2-2), godz. 3:00 


KURS NA ZWYCIĘSTWO W MECZU:


Suns 1.54 / Bucks 2.40


KURS NA ZWYCIĘSTWO W SERII: 


Suns 1.68 / Bucks 2.25


Chris Paul zawiódł i sam się do tego przyznał. W meczu numer cztery serii zostawił Devina Bookera samego i ten choć dwoił się i troił, nie był w stanie stworzyć różnicy, która pozwoliłaby Phoenix Suns odnieść zwycięstwo. Milwaukee Bucks za sprawą znakomitej formy Khrisa Middletona i dobej dyspozycji Giannisa Antetokounmpo, doprowadzili w serii do remisu i sytuacja stała się dla Słońc bardzo nieprzyjemna. Można odnieść wrażenie, że teraz to Bucks rozdają w tej rywalizacji karty, bo udowodnili, że mają wszystko co potrzeba, by wygrać, a z kolei Suns utknęli w niebezpiecznym miejscu, z którego szybko się muszą wydostać, jeśli naprawdę poważnie myślą o tym, by rozgrywki 2020/21 zakończyć ze swoim pierwszym mistrzostwem w historii.

ZAGRAJ Z NAMI WEJDŹ NA STRONĘ PZBUK POPRZEZ TEN LINK! I ZAREJESTRUJ KONTO WPISUJĄC WE WSKAZANYM MIEJSCU KOD „MVP”

Z kodem MVP nowi gracze otrzymują pierwszy darmowy zakład 20 PLN oraz cashback do 500 PLN za pierwszy przegrany zakład. Nie ma co dyskutować - NAPRAWDĘ WARTO!


Po drugim zwycięstwie Milwaukee Bucks kursy na ich ewentualny sukces nie są już tak atrakcyjne. Nadal to Suns są postrzegani w kategorii faworyta, co w dużej mierze wynika z tego, że drużyny dotąd wykorzystywały przewagę parkietu, a jeśli seria przeciągnie się do siedmiu meczów, to Suns cztery z nich zagrają przed własną publicznością. Ciekawy jest również kurs na MVP finałów, bowiem sprawa nie jest oczywista. Jeśli Middleton znów odpali tak jak w ostatnim spotkaniu, niewykluczone, że będzie faworytem, a obecnie kurs na to, że otrzyma wyróżnienie MVP wynosi… 25.00! Spodziewamy się zaciętego starcia. Możliwe, że któraś z drużyn wygra różnicą 5 lub mniej punktów - kurs 3.00. A jeśli ktoś lubi ryzyko, to kurs 9.00 na dogrywkę też jest ciekawy.

ZAPRASZAMY NA FEJSOWĄ GRUPĘ MVP X PEWNIACZKI. TAM CODZIENNIE NA TEMAT KOSZYKÓWKI NBA, A TAKŻE CIEKAWE KURSY NA TO, CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ. BRAKUJE TYLKO CIEBIE.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes