Piątek pełen hitów! Co czeka nas dziś w NBA?

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Joe Murphy | NBAE via Getty Images

Pierwszy dzień wznowionego sezonu 19/20 nie zawiódł. W obu przypadkach o wyniku zadecydował ostatni oddany rzut - zarówno ze strony Pelicans jak i Clippers -niecelny. Co czeka nas w piątek?

Dziś w nocy emocje mogą być porównywalne, o ile nie większe. Tym razem NBA ma dla nas aż 6 spotkań, z czego co najmniej 3 są zdecydowanie warte uwagi.

Ja Morant and Damian Lillard played a crazy game of poker

22:00 Memphis - Portland

Najprawdopodobniej to właśnie jedna z tych drużyn zajmie 8. miejsce w Konferencji Zachodniej. Obecnie z 3,5 meczową przewagą zajmują ją Grizzlies, ale to właśnie Blazers są najbliżej ekipy Ja Moranta w tabeli. Już w pierwszym meczu mają więc okazję zwiększyć swoje szanse na pogoń i grę w barażach o miejsce w play offach.

Giannis Antetokounmpo, Jayson Tatum (2) | | NESN.com

00:30 Boston - Milwaukee

Widzieliśmy już co potrafi LeBron - czas na Giannisa Antetokounmpo. Liderzy Wschodu zaczynają od niełatwej przeprawy przeciwko Celtics. Przed przerwą C's mieli drugą najlepszą obronę w Konferencji. Sposób na Bucks zdaje się mieć Kemba Walker, który w dwóch pojedynkach między tymi drużynami zaaplikował im aż 72 punkty.

NBA odds 2019: Opening point spreads for November 24 NBA schedule ...

03:00 Houston - Dallas

Dallas Mavericks i Houston Rockets 19/20 to jedne z najefektywniejszych drużyn w ataku w historii NBA. To za sprawą niezwykłych duetów - Doncić/Porzingis i Harden/Westbrook. Czy do tej linijki trzeba dopisywać coś jeszcze, by zachęcić do obejrzenia tego spotkania?

Pozostałe trzy mecze piątkowej nocy to:

20:30 Orlando - Brooklyn

22:00 Phoenix - Washington

02:00 Sacramento - San Antonio

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3