Plotki transferowe. Co może się wydarzyć do zamknięcia okienka?

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Już 9 lutego zamyka się okienko transferowe w NBA. W lidze jest sporo zespołów, które powinny się wzmocnić, by pozostać zarówno w grze o mistrzostwo, jak i w walce o sam awans do fazy Play-Off. 

- Adrian Wojnarowski twierdzi, że Los Angeles Lakers nie przeprowadzą żadnej dużej wymiany. Mimo wszystko - będą chcieli pozostać aktywni na rynku i spróbują nieco ulepszyć skład.


- Shams Charania potwierdził, że Serge Ibaka dogadał się z Milwaukee Bucks na transfer. Klub będzie chciał wysłać go w miejsce, w którym będzie mógł liczyć na minuty gry.


- Anthony Slater twierdzi, że Warriors nie wymienią w tym sezonie nikogo z trójki: Jonathan Kuminga, James Wiseman i Moses Moody.


- Adrian Wojnarowski podał, że Dallas Mavericks mogą być poważnie zainteresowani pozyskaniem Nerlensa Noela i Bojana Bogdanovicia. Aby się to udało, z klubem pożegnałby się Tim Hardaway jr, bądź Davis Bertans. Na transfery ma naciskać Luka Doncic.


- Chris Haynes podał, że Anfernee Simons jest w tym okienku transferowym nietykalny. Blazers chcą budować drużynę wokół niego i Damiana Lillarda. 


- Michael Scotto donosi, że New York Knicks są poważnie zainteresowani ściągnięciem Graysona Allena z Milwaukee Bucks. 


- Marc Stein przyznał, że Milwaukee Bucks zaoferowali Houston Rockets cztery drugorundowe wybory w drafcie za Erica Gordona. To oferta nie do zaakceptowania, ale może się tu jeszcze sporo wydarzyć.  


- Jared Weiis twierdzi, że San Antonio Spurs oczekują dwóch pierwszorundowych picków za Jakoba Poeltla. W kręgu zainteresowań wymienia się Raptors i Celtics.


- Shams Charania twierdzi, że Charlotte Hornets są gotowi na wymianę Terry’ego Roziera i Gordona Haywarda.


- Marc Stein twierdzi, że New York Knicks w końcu wytransferują Cama Reddisha. Wśród zainteresowanych są Bucks, Lakers czy Mavericks.


- Jake Fischer podaje, że Raptors mogą być skłonni wymienić OG Anunoby’ego. Ale tylko w przypadku pozyskania więcej niż jednego niechronionego pierwszorundowego picku w drafcie.


- TheAthletic podaje, że Timberwolves szukają chętnych do pozyskania D’Angelo Russella.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes