Porter Jr wziął przykład z Hardena i odwiedził kluby w Miami

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Na początku sezonu 2020/21 głośno było o imprezach Jamesa Harden, przez co start rozgrywek Rockets był nieco opóźniony. Później rzucający przeniósł się na Brooklyn, jednak w Houston ma godnego następcę!

Kevin Porter Jr naruszył protokoły ligi i 19 kwietnia odwiedził kluby w Miami. Było to tego samego dnia, kiedy jego kolega Sterling Brown został zaatakowany butelką. Zgodnie z zasadami, jakie liga wypracowała ze związkiem zawodników, koszykarze nie mogę chodzić do barów czy klubów, jeśli liczba gości przekracza 15 osób.

Najprawdopodobniej nikt nie dowiedziałby się o ich wspólnym wyjściu do klubów, gdyby nie fakt, iż Brown… pomylił samochody. Wsiadł bowiem nie do tego, co powinien, a prowadzący go mężczyzna nie czekał na żadne wyjaśnienia i uderzył go szklaną butelką w głowę. Co ciekawe, liga nie od razu zwiesiła graczy. Porter Jr zagrał nazajutrz w meczu z Heat, natomiast Brown ze względu na rozcięcia – nie był w stanie.

Porter to zdecydowanie jedno z odkryć sezonu. 20-latek w barwach słabych Rockets notuje średnio 15,2 punktu, 6,2 asysty oraz 3,8 zbiórki. W obecnym sezonie rozegrał jednak zaledwie 22 spotkania.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3