Przegląd nocy: Nuggets znów wygrywają!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Denver Nuggets są kolejnym zespołem, który zagwarantował sobie grę w Play-Offach. Zespół Michaela Malone’a przerwał trwającą cztery mecze niemoc i pokonał Detroit Pistons.

Denver Nuggets 119:100 Detroit Pistons

- Nuggets w końcu zagrali na poziomie, do którego wszystkich przyzwyczaili. Nikola Jokic z 30 punktami, 10 zbiórkami i 9 asystami poprowadził drużynę z Denver do zwycięstwa. W końcu „dojechała” też reszta zespołu. Kentavious Caldwell-Pope zdobył 20 punktów, Jamal Murray 19, a Michael Porter jr i Aaron Gordon dorzucili po 15.

- Aż siedmiu koszykarzy Pistons zanotowało w tym meczu dwucyfrową zdobycz punktową. Najlepszym strzelcem okazał się Rodney McGruder, który zdobył 20 punktów, 8 zbiórek oraz 3 przechwyty. Po raz kolejny z solidnej strony pokazał się James Wiseman - autor 14 „oczek” i 9 zbiórek.


Sacramento Kings 101:96 Brooklyn Nets

- Domantas Sabonis znów udowodnił, że jest jednym z najlepszych centrów w lidze. Podkoszowy spędził na parkiecie niemal 39 minut, zapisując potężne double-double w postaci 24 punktów, 21 zbiórek, 5 asyst oraz 4 bloków.Problemy ze skutecznością miał z kolei De’Aaron Fox, który ostatecznie zanotował 18 punktów, 6 zbiórek i 5 asyst. 

- W barwach Nets po raz kolejny ze świetnej strony pokazał się Mikal Bridges. Obwodowy zdobył 23 punkty, do których dorzucił 4 zbiórki. 18 punktów i 7 asyst uzbierał Sepncer Dinwiddie, a Nic Claxton miał 14 „oczek” i 14 zbiórek. 


Oklahoma City Thunder 111:128 Toronto Raptors


Indiana Pacers 139:123 Milwaukee Bucks


Orlando Magic 113:116 Phoenix Suns

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes