Romans i… zawieszenie? Wielka afera w Bostonie

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

To będzie burzliwy początek sezonu dla zeszłorocznych finalistów NBA. Boston Celtics być może będą szukać nowego trenera na rozgrywki 2022/23 po tym, jak Ime Udoka miał się wdać w romans z jedną z pracownic klubu.

Szkoleniowiec ekipy z Bostonu od 2010 roku związany jest z sześć lat starszą aktorką – Nią Long, znaną z występów w takich filmach, jak: „Agent XXL”, „Rok na całe życie”, „Ryzyko” czy „Piątek”.

Jak na razie nie wiemy, jaka kara dosięgnie szkoleniowca, który świetnie odnalazł się w swojej roli w poprzednich rozgrywkach. Adrian Wojnarowski poinformował jednak, że w grę wchodzi także zawieszenie na cały nadchodzący sezon. To bardzo źle wpłynęłoby na drużynę, która już za moment rozpoczyna obóz przygotowawczy.

Bardzo prawdopodobne, że Udoka zostanie więc ukarany finansowo i odsunięty od drużyny na same treningi przed startem rozgrywek. Zajęcia dla koszykarzy poprowadziliby wówczas dotychczasowi asystenci Udoki. Mówi się, że na stanowisku pierwszego trenera mógłby go zastąpić chwilowo Joe Mazzulla, który początkowo zajął stanowisko Brada Stevensa, gdy ten został awansowany na Generalnego Managera.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes