Russell Westbrook “zemścił się” na Jeremym Sochanie

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Jeden z użytkowników twittera wychwycił moment, w którym mogło dojść do małego rewanżu Russella Westbrooka na Jeremym Sochanie za to, co pierwszoroczniak Spurs powiedział o weteranie Lakers. 

Tuż przed startem rozgrywek, Jeremy Sochan wziął udział w zabawie, w której musiał zgadywać. Nagle w rozmowie pojawiło się imię Russella Westbrooka, a miało być “triple-double”. Jeden z kolegów Sochana naprowadzał go na to słowo i użył sformułowania “Russell Westbrook notuje ich dużo”. Sochan z automatu odpowiedział “cegieł”. Szybko się jednak poprawił, ale jego słowa poszły w świat i najwyraźniej dotarły do samego Westbrooka. Ten rozgrywa naprawdę udany początek sezonu. 

W trakcie ostatniego meczu pomiędzy Spurs i Lakers zdarzały się posiadania, w których Sochan krył Westbrooka. W jednej z akcji Westbrook próbował podawać do jednego z kolegów. To miał być tzw. “no look pass”. Przez przypadek zawodnik Los Angeles Lakers trafił prosto w twarz Jeremy’ego Sochana. Oczywiście oficjalna wersja jest taka, że to było nieudane podanie, ale niewykluczone, że Russ chciał się w ten sposób zrewanżować za to, jak go Sochan potraktował.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes