Rynek nie śpi, czy Cousins się odbuduje? Kolejne decyzje...

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Christian Petersen/Getty Images

Houston Rockets dali szansę DeMarcusowi Cousinsowi. Wysoki wraca po kolejnej przerwie spowodowanej poważną kontuzją i w Teksasie będzie mógł odbudować swoją pozycję w NBA. 


- Z tym zaufaniem Houston Rockets jest jednak delikatny problem, bowiem DeMarcus Cousins podpisał z zespołem roczny niezagwarantowany kontrakt, więc jeśli pierwsze miesiące sezonu regularnego przedstawią zawodnika, który nie jest w stanie dać drużynie żadnej wartości, to Rockets bez wielkich strat finansowych mogą odesłać DMC z powrotem na rynek. Życzymy mu jednak jak najlepiej, bo mało który wysoki dysponuje takim talentem. 


- Z kolei New Orleans Pelicans postanowili przedstawić Stevenowi Adamsowi 2-letnie przedłużenie za 35 milionów dolarów. Wysoki zaakceptował warunki i w ten sposób zabezpieczył swoją przyszłość w lidze. Kilka dni temu Adams został wytransferowany do Pels z Oklahomy City Thunder. To pierwsza przeprowadzka w jego karierze. 


- Tymczasem z obozu Washington Wizards dochodzą głosy, że zespół nie ma najmniejszego zamiaru handlować Johnem Wallem. Rozgrywający miał poprosić o transfer, ale w DC nie są gotowi na tę prośbę odpowiedzieć i chcą dać tej relacji jeszcze jedną szansę. Zobaczymy, jak zareaguje na to sam Wall. Rozgrywający miał się wkurzyć na zespół za to, że rozmawiał na temat jego transferu z Houston Rockets w zamian za Russella Westbrooka. 


Zobacz także: PLK jak NBA?!


- Natomiast Los Angeles Lakers kontynuują bardzo dobry off-season. Z zespołem na dłużej związał się Markieff Morris. Zawodnik w kolejnym sezonie pomoże swojej ekipie walczyć o obronę tytułu i zrobi to za minimalną gażę. 


- Równie dobrze radzą sobie w Arizonie. Phoenix Suns przekonali do siebie Dario Saricia. Chorwat związał się z drużyną 3-letnim kontraktem za 27 milionów dolarów i w nadchodzących rozgrywkach pomoże Suns zamieszać w zachodniej konferencji, nadal sprawdzając się jako stretch-four. 


- Alex Len dołączy do Toronto Raptors. W sezonie 2020/21 zarobi około 2,4 miliona dolarów. Zespół z Toronto postanowił wykorzystać część wyjątku mid-level. 


- Tymczasem Matthew Dellavedova znów zagra w koszulce Cleveland Cavaliers. Zawodnik porozumiał się z drużyną w sprawie rocznego kontraktu za minimum.


- Kolejne wzmocnienie Atlanty Hawks. Z drużyną w sprawie rocznego kontraktu - najprawdopodobniej za minimum - porozumiał się doświadczony Solomon Hill. 


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3