Rzucał bez świadomości i zagrał mecz życia!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Mitchell Leff / Getty Images

Kto by się spodziewał, że to właśnie ten gracz skradnie show i będzie bez cienia wątpliwości największą niespodzianką restartu. T.J. Warren wykorzystał nieudolność rywala i zagrał perfekcyjne zawody. 


Był to jeden z najlepszych meczów poprzedniej nocy. Philadelphia 76ers i Indiana Pacers zapewniły kibicom koszykówki starcie na naprawdę wysokim poziomie. Ekipy cały czas wymieniały się ciosami, ale ostatnie słowo należało do drużyny Nate’a McMillana, co w dużej mierze wynikało z dyspozycji dnia T.J.-a Warrena. Szóstki nie były w stanie sobie poradzić z tym konkretnym rywalem; nie były na niego w żaden sposób przygotowane i to bez wątpienia ich zaskoczyło. W efekcie Pacers wygrali 127:121.


Warren skończył mecz z dorobkiem 53 punktów trafiając 20/29 z gry i 9/12 za trzy. To najlepszy występ w karierze tego ambitnego zawodnika. Pacers pozyskali Warrena latem ubiegłego roku z Phoenix Suns. Od razu stał się kluczową postacią w rotacji trenera McMillana. Miał być jednak wsparciem dla liderów, tymczasem w meczu poprzedniej nocy postanowił sam wziąć sprawy w swoje ręce. Koledzy widząc go w tak dobrej dyspozycji nieustannie dostarczali mu piłkę. 


Po stronie Szóstek próbował odpowiedzieć Joel Embiid kończąc z 41 punktami i 21 zbiórkami. W czwartej kwarcie defensywa Bretta Browna pozwoliła jednak rzucić rywalowi 46 punktów, co ostatecznie przechyliło szalę na stronę Pacers. Obie ekipy zapewniły już sobie grę w play-offach, a przy okazji zespół z Indianapolis wygrał większość starć z Sixers w ramach sezonu regularnego, a to oznacza, że jeśli pod koniec rozgrywek ekipy będą miały taki sam bilans, Pacers znajdą się przed rywalem z Philly w tabeli wschodu.


A teraz koniecznie zobaczcie to, jak fantastycznie bawił się poprzedniej nocy T.J. Warren i jak bezradna była wobec niego obrona Sixers.


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
za 3