Sarić i Zubac poszli się pobawić. Skończyło się bójką

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
TMZ

Mamy off-season. Dla niektórych w pełni, bowiem zakończył się zarówno sezon klubowy, jak i reprezentacyjny. Chorwacja przegrała w finale turnieju kwalifikacyjnego z Grekami i dwie gwiazdy składu musiały odreagować.

Chorwatom udało się awansować do ostatniej fazy walki o Igrzyska, lecz w finałowym meczu musieli uznać wyższość gospodarzy prowadzonych przez Nicka Calathesa oraz Giannisa Antetokounmpo. To oznacza, że Chorwacja na Igrzyska Olimpijskie do Paryża nie pojedzie. Zanim jednak drużyna opuściła Grecję, Dario Sarić oraz Ivica Zubac, zatem dwóch zawodników z najlepszej ligi świata, postanowiło skorzystać z uroków rozpoczynających się dla nich wakacji. 

Zobacz także: LBJ wierzy w mistrzostwo Lakers

Sytuacja jednak wymknęła się spod kontroli. Do sieci trafiło nagranie z bójki, jaką wywiązała się w Bolivar Beach Bar w greckiej miejscowości Alimos pod Atenami. Brali w niej udział także zawodnicy Denver Nuggets oraz Los Angeles Clippers. Dał zatem o sobie znać ich bałkański temperament. Na filmie widać szarpiącego się Zubaca, któremu chwilę później próbował pomóc Sarić, ale został powalony na ziemię. Do całej sytuacji miało dojść na godziny po zakończeniu finałowego meczu turnieju w Pireusie. 

Ostatecznie nikt w całym zamieszaniu nie ucierpiał. Najwyraźniej jednak pomysł z wyjściem do greckiego baru zaraz po tym, gdy Grecja zapewniła sobie awans na Igrzyska Olimpijskie kosztem Chorwatów - nie był ze strony Zubaca oraz Saricia najlepszym pomysłem. Jednak dla prawdziwego Bałkańczyka wyjście do baru i porządna bójka to część tradycji. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes