Shaq uderza w Duranta: “Zbudowałeś dom, to w nim żyj”

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
YouTube

Kevin Durant musi się liczyć z tym, że stracił część swojego szacunku w środowisku NBA. Jedną z osób, która szczególnie upodobała sobie ataki w kierunku KD jest Shaquille O’Neal. Ten jest bezlitosny. 

Nic w sytuacji Kevina Duranta się nie zmieniło i możemy z dużą śmiałością założyć, że kolejne tygodnie również żadnego przełomu nie przyniosą. Zawodnik utrzymuje, że chce zostać wytransferowany. Jednak Seanowi Marksowi - generalnemu menadżerowi wcale się nie spieszy. Dopóki żaden z zainteresowanych nie przedstawi mu wystarczająco ciekawej oferty - nie będzie spieszył się z podjęciem decyzji. W międzyczasie na KD spada kolejna fala krytyki. Tym razem głos w jego sprawie zabrał Shaquille O’Neal.

- Jeżeli budujesz swój własny dom, to powinieneś w nim żyć - zaczął Shaq. - Ty jako lider powinieneś sprawić, by wszystko dobrze działało. Okazuje się jednak, że wcale tego nie chcesz. Przypuszczam, że chce grać dla drużyny gotowej do walki o mistrzostwo. Tak jest łatwiej - dodaje. 

Zobacz także: Westbrook na stałe na ławce?

Wiele osób wtóruje słowom O’Neala. To nie pierwszy raz w karierze Duranta, gdy nie potrafi odnaleźć się w swoim środowisku. Panuje także narracja, że jego dwa mistrzowskie tytuły zdobyli dla niego koledzy z Warriors, ale teza się nie broni, jeśli weźmiemy pod uwagę rolę Duranta w tamtych zespołach. Na Brooklynie projekt nie wypalił. Durant wywiesił białą flagę i nie wszyscy znają powody jego decyzji. Sam zawodnik rzadko odnosi się do całej sytuacji. Na ten moment bardzo trudno powiedzieć, co przyniosą kolejne tygodnie.

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes