Space Jam rozbił bank!

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Warner Bros

Może nie zachwycać swoją fabułą, może być konstrukcją skierowaną głównie do dzieci, ale nadal budzi wiele emocji wśród odbiorców. “Space Jam: Nowa Era” miał bardzo dobre otwarcie! 


W kinach był bezkonkurencyjny. Według Box Office “Kosmiczny Mecz” w Stanach Zjednoczonych był najchętniej oglądaną nowością, przebił nawet “Czarną Wdowę” od Marvela i zarobił dla Warner Bros około 32 milionów dolarów w pierwszy tydzień po premierze, czyli o 12 milionów więcej niż producenci dla niego w tym okresie przewidywali. To bardzo dobre wieści dla filmu, pomimo tego, że zbiera bardzo słabe recenzje wśród krytyków. 


Zobacz także: Booker nie wie, co się stało


Musimy pamiętać, że “Space Jam” z udziałem LeBrona Jamesa miał przede wszystkim zarabiać i to jak dotąd wychodzi mu bardzo dobrze. Poza tym w przypadku wielu widzów odezwała się nostalgia za latami 90., gdy film, w którym główną role odgrywał Michael Jordan był prawdziwym hitem i stał się częścią popkultury. Wielu z nas czuje więc tak duży sentyment do produkcji sprzed 20 lat, że siłą rzeczy chce zobaczyć jej wersję z LBJ-em... nawet pomimo dubbingu.Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes