Suns stanęli przed wielką szansą

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Podopieczni Monty’ego Williamsa wygrali trzy pierwsze mecze serii z Denver Nuggets i do finału zachodniej konferencji mogą awansować tzw. sweepem. Gracze z Kolorado zrobią wszystko, by z play-offami nie żegnać się przed własną publicznością. 


DENVER NUGGETS - PHOENIX SUNS (0-3), godz. 2:00


KURS NA ZWYCIĘSTWO W SERII:


Nuggets 15.00 / Suns 1.01


KURS NA ZWYCIĘSTWO W MECZU:


Nuggets 2.35 / Suns 1.64

BY ZAGRAĆ Z NAMI WEJDŹ NA STRONĘ PZBUK POPRZEZ TEN LINK! I ZAREJESTRUJ KONTO WPISUJĄC WE WSKAZANYM MIEJSCU KOD „MVP”

Z kodem MVP nowi gracze otrzymują pierwszy darmowy zakład 20 PLN oraz cashback do 500 PLN za pierwszy przegrany zakład. Nie ma co dyskutować - NAPRAWDĘ WARTO!


Michał Kajzerek: Ta seria pokazuje, że Phoenix Suns naprawdę są gotowi do walki o mistrzostwo NBA i nie powinni w żadnym wypadku być traktowani jak kopciuszek. Monty Williams znakomicie przygotował swoją drużynę do serii z Denver Nuggets, którzy przecież w popisowy sposób pokonali Portland Trail Blazers, praktycznie całkowicie odcinając od gry wszystkich poza Damianem Lillardem. W przewidywaniach spodziewaliśmy się bardziej zaciętej serii, lecz ofensywna siła Suns w połączeniu z defensywną odpowiedzialnością stworzyły maszynę, pod której naciskiem cała filozofia trenera Michaela Malone’a po prostu się ugięła. 


Kursy na to, że Nuggets cokolwiek się w tej serii uda są dla osób lubiących ryzyko. Nie powinniśmy mieć jednak żadnych wątpliwości, że Nuggets rzucą w kolejnym meczu na rywala absolutnie wszystko, więc 2.35 na ich zwycięstwo wydaje się bezpiecznym zakładem. Ciekawy jest również kurs na to, że Jokić oraz Booker zdobędą 30+ punktów - 4.25. Book może próbować odciążyć CP3, który w ostatnim meczu najtrudniejsze zadanie wziął na siebie. Natomiast Joker czuje się do tego stopnia odpowiedzialny za drużynę, że od pierwszej do ostatniej minuty będzie grał bardzo agresywnie.

Piotr Jankowski: Denver Nuggets to wciąż mocny zespół. Prowadzenie 3-0 Suns dla wielu może być zaskoczeniem, ale nie wydaje mi się, by ekipa z Phoenix była w stanie zakończyć tę rywalizację w czterech meczach. Nikola Jokić jest niezwykle zmotywowany, by nie oddać tej serii w sweepie, co widać we wszystkich przekazach medialnych.


Nuggets wygrają mecz numer 4 w tej serii, ale nie będą już w stanie odwrócić losów tej rywalizacji. Dlatego warto w tym spotkaniu wytypować na zwycięzcę meczu ekipę z Denver. Kurs na to wynosi aż 2.35.

ZAPRASZAMY NA FEJSOWĄ GRUPĘ MVP X PEWNIACZKI. TAM CODZIENNIE NA TEMAT KOSZYKÓWKI NBA, A TAKŻE CIEKAWE KURSY NA TO, CO MOŻE SIĘ WYDARZYĆ. BRAKUJE TYLKO CIEBIE.


Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes
pewniaczki