“Tak ciężko jeszcze nie trenował”

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

Generalny menadżer New Orleans Pelicans - David Griffin jest pod ogromnym wrażeniem pracy wykonanej przez Ziona Williamsona w ramach przygotowań do kolejnego sezonu. Rzekomo na takiej intensywności zawodnik nie trenował nigdy. 

NBA potrzebuje Ziona Williamsona w optymalnej formie, bowiem to ogromna rozrywka dla każdego kibica koszykówki. Do tej pory gwiazda New Orleans Pelicans częściej niż grała to walczyła z problemami zdrowotnymi, dlatego czekamy na moment, w którym Zion w końcu wejdzie na absolutnie najwyższe obroty i pokaże na co naprawdę go stać. David Griffin - generalny menadżer Pels przyglądał się pracy zawodnika w trakcie off-season i był pod dużym wrażeniem. Jego zdaniem Zion prawdopodobnie nigdy nie był w lepszej formie. 

- Mogę Wam powiedzieć, że Zion Williamson w żadnym poprzednim off-season nie trenował tyle, co w tym roku - przyznał Griffin. - Był w Nowym Orleanie niemal przez całe lato, co wcześniej się nie działo - dodał. 

W poprzednim sezonie Williamson rozegrał 29 meczów notując na swoje konto średnio 26 punktów, 4,6 asysty i 7 zbiórek trafiając 60,8% z gry oraz 36,8% za trzy. Cały czas jednak czekamy na moment, w którym zobaczymy takiego Ziona, jakiego zapowiadano już za czasów gry w Duke. Wszystko sprowadza się do tego, czy będzie zdrowy i czy będzie w stanie dbać o kilogramy, bo to również był w przypadku Williamsona punkt zapalny. W idealnym świecie mamy tutaj kandydata do nagrody MVP. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes