Tak głosują kibice! Steph i LeBron liderami głosowania do Meczu Gwiazd

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
AP Photo

NBA udostępniła zaktualizowany ranking głosowania kibiców na zawodników, którzy mają wystąpić w Meczu Gwiazd. Numerem jeden cały czas pozostaje Stephen Curry.

Rozgrywający Golden State Warriors utrzymał pozycję lidera, jednak tuż za plecami ma LeBrona Jamesa z Los Angeles Lakers oraz Kevina Duranta z Brooklyn Nets. Każdy z tych zawodników ma przekroczone 4 miliony głosów, co jest rewelacyjnym wynikiem. Pierwszą piątkę zamykają Giannis Antetokounmpo z Milwaukee Bucks i Nikola Jokic z Denver Nuggets. 


Głosowanie potrwa do 22 stycznia, więc macie sporo czasu, by oddać swoje głosy. A jak należy to zrobić? Albo poprzez stronę NBA.com, albo aplikację ligi lub na twitterze, gdzie wpisując #ImięNazwisko i #NBAAllStar możecie wskazać dziesięciu zawodników, którzy powinni zagrać w Meczu Gwiazd. Głosujecie na dwóch zawodników back-courtu i trzech graczy front-courtu w obu konferencjach. 


Zdanie kibiców składa się na 50% wszystkich głosów. Kolejne 25% należą do zawodników i kolejne 25% do przedstawicieli mediów. Weekend Gwiazd odbędzie się w dniach 18-20 lutego przyszłego roku. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes