Te zdjęcia przejdą do historii

skroluj w dół
Źródło zdjęcia:
Instagram

Wesele Draymonda Greena może okazać się imprezą, o której ludzie szybko nie zapomną. Na przyjęciu zawodnika Golden State Warriors spotkało się wiele znakomitych postaci ze świata NBA. 

Draymond Green powiedział “tak” aktorce Hazel Renee i na ich weselu pojawiło się wielu znakomitych gości. Malibu przyciągnęło prawdziwe gwiazdy, a Green dołożył kolejny pierścień do swojej kolekcji. Zdecydowanie najciekawsze są jednak wspólne zdjęcia Greena z LeBronem Jamesem oraz Stephenem Currym. Dray nigdy nie ukrywał, że ma z LBJ-em bardzo dobre relacje. Ten więc pojawił się na weselu zawodnika Golden State Warriors i miał okazję spotkać się z graczem, który planuje przebić go w liczbie zdobytych pierścieni. 

Na ten moment wydaje się, że to Curry ma większe szansę na wygranie piątego tytułu niż LeBron James. Na imprezie pojawili się także inni gracze NBA, w tym Jayson Tatum. Zdjęcia wskazują na to, że panowie bawili się razem wybornie. LBJ podzielił się jedną ze zrobionych fotek podkreślając fakt, że “trójka ze zdjęcia może pochwalić się łącznie dwunastoma pierścieniami”. Zobaczcie, co po imprezie Draymonda Greena pojawiło się w sieci. 

Obserwuj nas w mediach społecznościowych

NBA
Otwórz stronę MVP na swoim
urządzeniu mobilnym i zapisz ją na pulpicie. Będziesz mieć dostęp do najnowszych artykułów w zasięgu ręki!
lifestyle
kadra
nba
biznes